J

Съвети за обработката на черешовата градина за плевели

Имам 3 декара с череши и се чудя дали ако не обработвам мястото за плевели , а само го кос...

89 0
G

Резници от вишна

nejdet_sefket: az съм пробвал не става аматьор съм може би и от туй да е пробвай на неблогородени череши...

1448 1
P

Създаване на черешова градина

Pavel1983: здр колега според мен заложи повече ранни сортове за да хванеш цена ван е мн добър но е ср...

13822 3
G
2830 16
S

Каква категория трябва да е земята за трайни насаждения?

velimirdonchev: Сега ти бия камбаната,а ти приготви един два вола за почерпка. Радомир е в планината, дев...

8564 6
D

Съвет за череша бигаро бюрла

deni_raycheva: Здравей колега,ако трябва да ти дам съвет заложи на ВАН това е сорта за който мога да каж...

4117 1
P

Един въпрос за сланата.

Svetliov: Разбираш по следния начин: Гледаш времето,и ако сутрешните температури ги дават да са 5 и...

12307 4
D

Съвети за резитбата на череши

dimitar21: благодаря за информацията колеги

7703 3
J

plodni papki pri -24g.

velimirdonchev: аз мисля, че при семковите няма да има проблем, при прасковите бадемите и кайсиите сигурно...

1229 4
I

Студът.....?

Kir4o_78: дано ниама полижби

896 9
K

Питане за 8 декара овошки

Kerim: MERSI KOLEGA.MAI se zanimava6 s ovste kokto gledam toku 6to i az vzeh 26 broiki kolko trqb...

1351 2
I

Ножица за рязане на високи клони - съвет

Заравейте, колеги. Имам нужда от ножица за високи клони и се колебая между два продукта. Е...

4287 0
C

zemedelska zemq

landowner: Може да се промени начина на трайно ползване ( НТП) от земеделска земя в трайни насаждени...

1177 1
M

Подготовка на почвата за овощна градина

Здравейте, в района на София област искам да засадя овошна градина, само че все още не съм...

868 0
V

Да смениш овошната градина с нива

dinko8104: ми ако имаш да речем лозе ,което се води лозе,за да му смениш статута -лозе нива трябвва д...

1486 4