Машина за вадене на костилки

• D
    НЕ МОГА ДА НАМЕРЯ МАШИНА ЗА ВАДЕНЕ НА КОСТИЛКИ ОТ ЧЕРЕШИ И СИНИ СЛИВИ.
  • И
    Бих желал да закупя машина за вадене костилки от трънки и смилане на плода. Същата трябва да е с малка производителност, за битови нужди. Ако става за смилане на шипки-идеално. . С уважение
  • D
    Уважаеми Колеги, с удоволствие бих искал да Ви представя моите 3 модела Костилкоотделящи и пасиращи машини. Модел Hobby 500, модел PAS500-MK4, и модел PAS1000-MK1. Машините са предназначени за отделяне на плодовото месо при костилкови плодове от костилкте и смилането му, съответно пасиране на каша. Друг тип машина, която Ви предлагам е предназначена за отделяне на костилката от плода чрез избутване, с цел плода да остане цял, например за компоти, мармелади, изсушаване и т.н. Ще се радвам на запитвания от Ваша страна. Джонински, Тел. 0876 970186
    • М
      Интересува ме машина за вадене на костилки - сливи. Производителност 100 - 300 кг на час за домашно ползване. Спрях да си варя сливова защото вече не съм млад. Купувам не повече от 300 кг. Интересува ме цена и срок за доставка. Сега е сезона на сливите. Видях сръбски 300-400 кг на част за всички костилкови със смилане на плода. Цената е 360 евро. Можете ли да предложите една "пенсионерска" цена. Варна тел.0888 004 055
    • А
      Г-н джонински,може ли да качите някаква снимка на някоя ваша машина!
  • S
    Здравейте, Някой може ли да даде актуална информация от къде бих могъл да закупя такава машина. Трябва ми за синя слива с капацитет от 500 до 1000кг./час. Чух, че имало човек в Елена, който произвеждал по задание на клиента. Някой може ли да даде инфо и/или контакти? Благодаря предварително!
  • D
    Здравейте DesiG. Казвам се Джонински. Изработвам търсените от Вас машини, както и други, които могат да Ви бъдат полезни за овощарството, при условие, че гледате сливи и череши. Аз съм дизайнер към една италианска фирма, но упражнявам и дейност като частник в гр. Белоградчик. Моите машини изработвам само по поръчка, защото търсенето е малко. Иначе всички те са изпитани и сертифицирани. Имам клиенти предимно в Германия, Австрия и Швейцария. Моля да ме извините за следния въпрос: В каква ценова категория търсите машини? И до какъв обем плодове искате да обработвате. Моята машина може да пасира / вади костилки, например от череша около 500 килограма на час. С трифазен мотор е. При интерес от Ваша страна можете да ми пишете или да ми се обадите на тел. 0876 970186. Бих могъл да споделя опита си с Вас по отношение на обработка на плодове, защото и аз имам малко такива, а опита си натрупах предимно в Германия.
    • D
      Може ли тел. За връзка
    • B
      Моля оферирайте ми машината. Интересува ме с капацител до 200-300 кг сливи в час. Благодаря Ви предварително. Богомил Трайков
    • Д
      Телефон 0867 970186
    • Д
      Извинете, грешка...Телефона е 0876 970186
    • Д
      Господин Трайков, моля да ми се обадите по телефона на 0876 970186, за да Ви дам повече информация. Поздрави, Джонински
  • R
    Имаше ги в Пени, преди да ги закрият и сигурно ги има по търговските вериги.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

черешите в цяла България

Правителството уж щеше да помага на българските производители а сега затвори пазарите , ед...

272 0

Мнения за трактор Владимировец т25

Колеги, дайте ваше мнение трактора как се справя в овощна градина, като оре, пръска и с му...

280 0

БOЛЕСТ ПО МЛАДИ ЧЕРЕШОВИ ДЪРВЕТА !!!

kris200: Зимните пръскания с медни препарати правиш ли ги? Това е засега единственото решение за ог...

599 1

Кроене, череши

Здравейте. Исках да попитам, днес кроих череши около 10 годишни, но не успах да намажа вси...

825 0