Ковид субсидирането

• S
    Здравейте , отново пиша тук защото "Agri.bg" е най-коректният и честен сайт в България. Искам чрез вас да се обърна към министър Иван Иванов и да изкажа своето възмущение от това , че да докажем разход за изминал период за да получим спасителна помощ не е оправдано . Всички знаем че много хора злоупотребяват със субсидии, но със доказване на разход не е правилният начин . Аз лично познавам доста "земеделци" които продават препарати за растителна защита които им се субсидират за зимни пръскания, тук положението може да е също ако вървим в тази насока . Аз като трудещ се земеделец искам да бъдат правени проверки на място поне два пъти годишно и тогава фиктивните замеделци и животновъди ще изчезнат . Искам сами да видите Черешовата градина която обработваме аз и моят брат (60дка) дали се гледа добре . Градината ние в близост до Бургас и често сме проверявани и сме горди от чутото от всички проверяващи .

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

черешите в цяла България

Правителството уж щеше да помага на българските производители а сега затвори пазарите , ед...

341 0

Мнения за трактор Владимировец т25

Т25: Лично аз, от моя екземпляр съм доволен. С пръскането няма проблем. Е, кабината (за предпоч...

382 1

БOЛЕСТ ПО МЛАДИ ЧЕРЕШОВИ ДЪРВЕТА !!!

kris200: Зимните пръскания с медни препарати правиш ли ги? Това е засега единственото решение за ог...

686 1

Кроене, череши

Здравейте. Исках да попитам, днес кроих череши около 10 годишни, но не успах да намажа вси...

902 0