Украинската Помощ

Колеги на първия транш трябваше да преведът половината (213мл.лв) те проведоха 175мл.лв. п...

438 0

Документ доказващ че овощна градина е в плододаване

Колеги отново сме пред невероятна ситуация . Изисква се документ от агроном че градината е...

1151 0

Стратегически план - недоволство

stelao: някой има ли идея, какво се изисква за доказване на плододаване на овошките. трябва стано...

898 3
S

Ковид субсидирането

Здравейте , отново пиша тук защото "Agri.bg" е най-коректният и честен сайт в България. Ис...

296 0

черешите в цяла България

Правителството уж щеше да помага на българските производители а сега затвори пазарите , ед...

449 0

Мнения за трактор Владимировец т25

Т25: Лично аз, от моя екземпляр съм доволен. С пръскането няма проблем. Е, кабината (за предпоч...

1183 1

Неизвестно заболяване

Здравейте, какво е това заболяване по черешата. Появява се всяка година. Фиданката е добре...

217 0
C

БOЛЕСТ ПО МЛАДИ ЧЕРЕШОВИ ДЪРВЕТА !!!

kris200: Зимните пръскания с медни препарати правиш ли ги? Това е засега единственото решение за ог...

791 1
S

Кроене, череши

Здравейте. Исках да попитам, днес кроих череши около 10 годишни, но не успах да намажа вси...

973 0
N

Кюстендил, механизирана обработка на почвата, оран

chavdarcheto: къде е тая овощна градина където трябва да се оре

1261 2
B

Търся хора за резитба на Круши и Черешени

Здравейте,търся хора които разбират от резитба на круши и череши в област Стара Загора. Д...

92 0
L

Проблем с череша

mitaka_74: Колега,пробвай да я пръскаш със СИЛИТ,но сутрин рано или привечер.Поливай я не със студена...

2350 4
V

Какъв амбалаж да избера - дървени или пластмасови каси?

Vitkov: Закупих си необходимия амбалаж-пластмасови касетки и бокс палети от Мизипак,които са на пр...

2557 4
D

Машина за вадене на костилки

Валери Чулин: Интересуваме оферта за машина 500 кг/ час за отстраняване костилките на сливи и череши

18625 15
Z

Интензивна черешова градина. Дайте съвет.

ZPIvana: Павел, благодаря за отговора. Аз също подозирам, че намирането на качествен посадъчен мате...

3483 3