S

пръскане за трева преди засяване

[email protected]: Интересуват ни препарати за пръскане на трева ,какви видове и цени предлагате.Моля да...

48325 6
V

препарати против гол офлюв

stiliqnestiq: Търговци работа във форуми нямат. Успех с продаването на гранулата ви. Не давайте мнения ,...

6066 8
O

Почвен хербицид Стомп

georgi1963: сега попаднах на питането,дано не съм закъснял с отговора!стомп се употребява само за раса...

6597 1
S

Ябълки от сортовете Златна превъзходна, Флорина - съвети за пръскане

senator740: Интересува ме добива от бр. овошка след 5-тата година на "Зл. п-на" , Гр. смит" , " Флорин...

4121 3
_

Колеги,с какво да пръскам за премахване на трева преди оран?

galatina: колеги може да пръскате с тотални хербициди-наса 0.400 до 1.2 мл./дка,глифоган 0,400 до 0....

17834 12
A

Защита от гризачи

Tancata81: Сподели като го намериш тоя екстракт,откаде си го взел или снимка да видиме каква е опаков...

8706 15
E

Пипер - съхнене след пръскане и торене

fermer47343: Цинков ацетат дихират 98 %. /цинков хелат, органичен цинк/ като микротор за почвено и лис...

9802 5
A

Как се ползва препарата Раундъп?

Как да използвам препарата Раундъп

3482 0
N

Раундъп "Глифозат" Валсаглиф

moneva_n: От Пловдив през Варна до Благоевград, за да му е по-близо ))))))))))))))) Не е ли по-ле...

15811 6
A

Препарат за борба с колорадски бръмбар

izhel: Нурелето го изментиха и се случва да пръскаш, а ларвите да наедряват с часове. Всеки препа...

17128 2
T

Кога и как се пръска с препарата Стомп при сеитба на корнишони и зелен фасул

izhel: Стомп се ползва като почвен хербицид за запечатка до 2-3 дни след сеитбата. Не е желателна...

34138 4
K

Пожълтяване листата на Праскова

k22: А какво ще кажете за идеята, да сложа малко фини чугунени стружки? Някой правил ли го е?

7394 5
B

телен червей по картофите

Имам телен червей по картофите.преди месец когато го открих пръсках с уорант-активно вещес...

8890 0
C

Борба със сляпото куче при картофите

Велик: https://www.olx.bg/ad/kapan-za-slyapo-kuche-slepok-spalax-leucodon-CID262-ID7xooU.html

79962 7
K

С какво да пръскам чесъна срещу балур?

velimirdonchev: пантерата върши работа! само изчакай7-8 дни

2413 2