Кога и как се пръска с препарата Стомп при сеитба на корнишони и зелен фасул

• T
    ИСКАМ ДА ПИТАМ: ЩЕ ЗАСЯВАМ КОРНИШОНИ И ЗЕЛЕН ФАСУЛ ВТОРА РЕКОЛТА-КОГА ДА ПРЪСКАМ С ПРЕПАРАТА СТОМП?
  • I
    Стомп се ползва като почвен хербицид за запечатка до 2-3 дни след сеитбата. Не е желателна по-късната употреба поради опасност от фитотоксичност.
  • S
    Сега се консултирах с един колега, допълнително - той ми каза, че е най-добре да се третира 400мл/дка, след засаждане, преди поникването на културите. Успех!
  • T
    ПРЪСКАНЕТО СЪС СТОМП ПРЕДИ ЦЪФТЕЖА НА КОРНИШОНИТЕ И ЗЕЛЕНИЯ ФАСУЛ- ДА РАЗБИРАМ, ЧЕ ПРЪСКАМ САМО ПОЧВАТА , НО НЕ И РАСТЕНИЯТА? ДА ПАЗЯ ЛИ ПОНИКНАЛИТЕ РАСТЕНИЯ ПРИ ПРЪСКАНЕТО?ДАЛИ ЩЕ ИЗГОРЯТ?
  • S
    Пръскането с препарата Стомп се прави след сеитба, преди поникване на културите при засаждане. За най добър ефект е добре да пръскате също преди цъфтежа и след това с редовни пръскания с подходящи инсектициди.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

телен червей

цецо: пълен боклук е тоя натуралис мин година го полэвах

597 1

Пръскане за трева

kiko: Ходи до някоя агро-аптека ще ти кажат там.

2116 3

Пръскане на краставици с нуреле

stefka66: Здравейте,не е нужно да спазвате този срок,но нуриле не помага от опит знам.Пръсках с мосп...

7267 3

Мандарина - пожълтяване

petarkadakevliev: Аз имам подобен проблем, с лимон и мандарина. Препоръчаха ми също този акарицид, сигурно д...

3324 3

Билка срещу белокрилка

bilkobegins: Белокрилка - разтвор от мек сапун, сернокисела глина

5889 5