P

Обезпаразитявам овощни градини за Пловдивска област

venistillive: Г-н "унищожител", овощните градини не са домашен любимец, за ди ги " Обезпаразитяваш" и...

108 1
T

Дайте съвет как да се преборим с листните въшки

vlad76: АКТАРА 25 ВГ изпитан метод дори и при завити вече листа(при овощни)

3579 2
V

Къдравост по прасковите и опадване листата на зарзалите и кайсиите

melina_agapi: аз също съм със много къдравост и незнам как да ги спася ,ако може колеги помагаите със са...

3479 3
A

Защита от гризачи

Tancata81: Сподели като го намериш тоя екстракт,откаде си го взел или снимка да видиме каква е опаков...

8705 15
S

Съвети как да се справим с майската лайка

nykoi znae li..... za tazi mazka laika, kak se uni6tozava...... 6te sam mnogo blagodaren n...

1016 0
D

Съвети при използване на препарати при различните видове овощни дървета?

didoiluba: Ами да ти кажа аз лично ще изчакам да минат празниците, иначе не зная дали е правилно в мо...

9717 8
V

Предпазване на домати в полиетиленова оранжерия от заболяване и вредители.

Какви препарати да използвам и по каква схема след засаждането на домати в оранжерия .Ста...

1931 0
I

Как да се преборим с паламида в картофите?!

ttodorov77: Кажи кога го пръскахте със Зенкор каква фаза бе картофа и колко от зенкора сложихте и сега...

3775 2
J

Био препарати против черешова муха и черна листна въшка

emka: Важно - Не се пръска с Байкал ЕМ1 по време на цъфтеж!

6256 3
P

Моля за съвет относно третиране с препарати!

pioneeerr: благодаря на всички за съветите... относно пръскането на тревата... този проблем го реши...

2588 4
K

Съвети при борба с плевелите в сектор зеленчукопроизводство

alex123: Картоф колега ще пръскам преди да е избил,защото наистина ще го изгоря.

3926 8
R

Въпрос относно пръскане, непосредствено преди цъвтеж

Todor73: Аз имам праскови и съм праскал със Скор в масов цъфтеж и то не една година и съм нямал ник...

2411 6
B

Споделете съвети при борба с пирей при картофите!

bilkobegins: Пирей или троскот Билката действа силно пикочогонно и леко слабител но. Употребява се п...

3695 1
L

Дайте мнения за нива с много троскот!

ttodorov77: Височината на картофеното растение няма значение за добър ефект на препарата против троско...

8331 8
D

Пръскане за трева при пипер - дайте съвет, колеги!

maxgrow: http://maxgrow.businessboxbg.com/ Течни торове най -високо качество предлагано в България...

3479 2