F

Амониева селитра- цена

ektelion: Цената на торовете е тясно свързана с цената на петрола. Ако петрола се задържи на по-ниск...

2700 1
P

Торене на домати и зеле

todorovtr: Тори не бой се. Без тор нищо не става.

2992 1
D

Съвет за торене на лавандула

Колеги кажете каква е цената на лавандуловото масло при вас и какви са добивите сега.В Доб...

2476 0
K

Торене на домати - кога?

: Най общо принципа е следния започва се с фосфорна форма водоразтворим тор след това се ми...

3377 4
L

Торене на люцерна.

skoceto: kolega az sahto sam sadil lucerna i nesam mnogo zapoznat no ako iskash poseti saita na agr...

2416 1
D

Какви цени за Амофос срещате?

djanfezov: Видях го, но мен ме интересува и цените да сравня.

2742 2
V

kolegi niakoi polzval li e listen tor AKRAMET

vilian: 6te go probvam mersi mnogo.

970 9
A

Лагуна за събиране на свинска тор

zdraveite kolegi iskam da popitam dali nqkoi ot vas e pravil lagyna za subiranew to...

998 0
K

биохумус от калифорнииски червеи

Зравейте! Интересувам се от биотор от калифорнииски червеи доволни ли сте от употребата м...

1209 0
S

Цена на румънската тор

niki70: Ама и след щ май не се слага т

2319 12
M

Тиокарбамид

Здравейте. Препоръчаха ми тиокарбамид за по-бързо прорастване на клубените на картофите з...

2198 0
D

ТОРОВЕ НА ТИМАК АГРО ИЛИ ЛЕБОЗОЛ ?

simov: Цинков ацетат дихират 98 %. /цинков хелат, органичен цинк/ като микротор за почвено и лист...

52857 149
A

Сатурачна вар - влияние и мнения

vladimir4o: ECORELTD.COM E SAIT ZA ORGANI4NA TOR KOIATO KAKTO STIMULIRA RASTENIITA TAKA I REGULIRA KIS...

11716 11
S

калифорнийски червей

sladkata_91: Ние сьщо мислим да се занимаваме с това.Все ще сьбираме инф.интересуваме се за необходимит...

1842 4
M

Колеги какво е мнението ви за листните торове

ivanfena: прсках с 200 грама на декар или 1.80-2лева на декар се врзват.имам контрола ще иа следиа щ...

18518 24