Амониева селитра- цена

• F
    Колеги, моля коментирайте цената на амониева селитра...имате ли информация дали ще слезе на долу или това ще е най-никсата цена и вече ще е на горе? За момента доколкото знам цената в Девня е 560лв.
  • E
    Цената на торовете е тясно свързана с цената на петрола. Ако петрола се задържи на по-ниска цена, и торовете ще паднат. Реално няма гаранция, че като го купиш по-рано ще е на по-ниска цена. Аз една година загубих по 100 лева на тон от бързане. Следи курса на петрола според мен за ориентир. На http://zarnoborsa.com има графика, долу вдясно... Надявам се да съм помогнал ... Поздрави, Георги

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Селективни хербициди

Няма значение: Каква доза приложихте

141 2

Проблеми с домати

Здравейте! Сложих разсад преди 4 дни. Никога преди не съм се занимавал и не знам точно ка...

264 0

Калиев сулфат и троен супер фосфат

От къде в Стара Загора мога да намеря Калиев сулфат и троен супер фосфат

2886 0

Споделете съвети при торене на лозя

syfury: Здравей, Като цяло калиевите торове в България са скъпа суровина, но за щастие нашите п...

3104 4

Хербициди срещу полски хвощ при поникнали картофи

darvarq83: Имам същият плевел в царевица ,и аз не мога да се отърва от него.Пръскам с Мустанг тръшка...

4429 4