Торене на домати - кога?

• K
    Здравейте колеги, за първи път гледам домати и затова ви моля за съвет. Отглеждам 2.5дк слънчев на колове.Кога трябва да почна да тора? Разбрах, че има значение вида на поливането а моето е капково. Благодаря ви!!!!
  • Най общо принципа е следния започва се с фосфорна форма водоразтворим тор след това се минава на балансирана и се завършва с калиева форма ако има проблем тел. ми е 0898235476
  • K
    Благодаря ви колеги, но нищо конкретно не ми казахте.Тази статия я четах но не ми стана ясно,както казва другич колега в много общи линий е описано, ако може някой нещо по-опростено и какнкретно да ми го опише този процес!!!!! Благодаря ви!!
  • Колега това е много общо просто от статията са по важни съотношенията на хр. в-ва през отделните фази от развитието а видиве торове има всякакви на пазара
  • колега ето ти препратка към може би най-добрата и полезна тема за торене на домати, писана от колега който отглежда и има много опит с доматите : http://fermer.bg/advice/18/1/profesionalno-torene-na-domati-otglejdani-na-otkrito.html

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта