N

Маслодайна роза - Може ли да се смеси двата препарата Децис и Фоликур при пролетното пръкане?

Може ли да се смеси двата препарата - Децис и Фоликур при пролетното пръкане . Ако не се с...

3140 0
A

Намаляване стреса при зърнените житни култури в следствие на третиране с препарати

iggr: В България има един проблем - липсата на влага. Закъснялото развитие през есента довежда д...

3090 1
N

Амониев нитрат в Бургас

Колеги,нов съм в торенето затова искам да попитам откъде в Бургас може да се купи тон и по...

1813 0
L

Мнение за био стимуланта Сиагро

Колеги някой използвал ли е био стимуланта Siapton в овощарството, като листно подхранван...

1442 0
A

Съвет за торене на боб

bobi8603: Зависи каква схема за торене си си изготвил. Попрочети малко http://agronet.bg/agro/tor/4...

3937 3
V

Toрене на картофи

iggr: lithovit.global-rts.bg lithovit.net

3956 8
S

Калиев сулфат

Здравейте. Някой знае ли къде най-близо до Самоков може да се намери калиев сулфат около 1...

2130 0
Y

вкаменена амониева селитра

georgi66: Въобще не се чуди,няма проблем пък и цената е добра

1468 3
P

Търся тор

Здравейте, специално се регистрирах, за да мога да ви попитам - как мога да се сдобия с 1...

1199 0
I

Цена на тор - 2012

loser312: На 130, но мога да си я взема и сам, ако ще ми излезе по-евтино.

4454 17
S
1466 1
S

калифорнийски червей

sladkata_91: Ние сьщо мислим да се занимаваме с това.Все ще сьбираме инф.интересуваме се за необходимит...

1839 4
P

торове тера сорб

здравейте ,някой ползвал ли е торовете на тази фирма .Дали са ефикасни ,става въпрос за то...

2019 0
J

Торене с биохумус - полезни съвети от практиката

velimirdonchev: за какви ли не пенкилери съм слушал, ама от нещо дето е нищо да узрява реколтата 2 седмиц...

4078 7