P

Невероятно Красива, Кротка, Спокойна и за всеки двор Птица!

Pauni_Peafowls: Eто какъв късмет имах аз миналата слънчева неделя! Това е моята първа двойка пауни! Те са...

23446 41
A

моля за мнения .ферма за пуйки ??!!

toko62: от къде купувате соев шрот на тази цена, аз го намирам най-евтино по 1,03 лв.

41074 58
I

къде се продават пътпъдъци

samant_a: 6to sa ti patpadaci nai dobre 1 6traus tiq malki qica za ni6to nestavat

3255 13
I

как се прави ферма за пътпъдъци

колко птици ми трябват да почна,каде има пазари за тях

1055 0
I

пътпъдъци

искам да знам цени на птиците и яйцата.каде се изкупуват

1220 0
V

Дискусия за гълъби Куркани

adriana: Виктор, като искаш специална дискусия-ето ти място за това http://www.galabite.com/bree...

3077 20
M

птицевъдство екокошки

ciklopat: Така написано от Вас и Господ не може да ви помогне... За да се придобие представа отгово...

3994 4
K

Съвети за отглеждане на токачета

Ivanov_i_brat_my: Стария, Пробвай с пуйки, само те още мътят.

949 2
I

питане за пуйчета

Ivanov_i_brat_my: Изхел, и на кого ги продаваш тези от 25 кг., или другите по 15 кг.? Казвал съм много пъти...

12604 5
A

Искам да се занимавам с отглеждане на пилета

adriana: Ако мислиш, че при бройлерите блъсъка е по-малко... и, че има много пари Ноооооо, пр...

2552 2
V

Яйца за фазани и пъдпъдъци за люпене

къде мога да намеря яйца за фазани и пъдпъдъци става въпрос за люпене предварително ви бра...

4832 0
A

отглеждане на пилета бройлери

adriana: Бройлерите искат много вода 1100 храна на живо тегло На 1 ден захар в водата И задължителн...

4584 2
I

дискусия за животновъди по време на международното изложение АГРА 2011 г.

ivanov_burgas: Мен лично ме интересува как правителството възнамерява да помогне на животновъдите като съ...

633 1
D

Ферма за бройлери

: Защо се отчайваш толкова та чак да си продаваш фермата-предполагам че не е правена за една...

19685 14