I

питане за пуйчета

Ivanov_i_brat_my: Изхел, и на кого ги продаваш тези от 25 кг., или другите по 15 кг.? Казвал съм много пъти...

12593 5
A

Искам да се занимавам с отглеждане на пилета

adriana: Ако мислиш, че при бройлерите блъсъка е по-малко... и, че има много пари Ноооооо, пр...

2545 2
A

Отглеждане на пуйчета

lochstock1: ms tugava nqma da gi otdelqm ot puikata i nqma chesto da q puseshtavam

50619 40
V

Яйца за фазани и пъдпъдъци за люпене

къде мога да намеря яйца за фазани и пъдпъдъци става въпрос за люпене предварително ви бра...

4826 0
N

Смъртност при кокошките

: po 6iroko mqsto

16246 16
I

дискусия за животновъди по време на международното изложение АГРА 2011 г.

ivanov_burgas: Мен лично ме интересува как правителството възнамерява да помогне на животновъдите като съ...

631 1
D

Ферма за бройлери

: Защо се отчайваш толкова та чак да си продаваш фермата-предполагам че не е правена за една...

19682 14
K

отглеждане на кокошки

: Сава,нещо не си разбрал-от 1 януари 2012 г се прекратява отглеждането на кокошки носачки в...

7000 16
I

къде в Пловдив продават инкубатори

mirko_93: E пък можеш да си направиш баща ми на мен ми направи малко инкобаторче за 60 кокоши яйца ,...

4527 3
M

Смърт при гълъбите

: Ваксините,използвани в т.нар.заден двор за ваксинация на кокошевите птици се използват за...

3354 9
V

Интересува ме кога има изложения за животни

mirchev: Изложбата на животни в Плевен е само първият ден,който съвпада с праздника на града 15 Май...

3091 24
A

Има ли колеги отглеждащи пъдпъдъци..?

моля ви ако сте се занимавали в тази насока, пишете ми.интересувам се за някои нещаслед из...

802 0
V

Абонаметна система за ветеринарномедицински услуги

metsanat: Колеги правим "буря в чаша вода", ако всичко си е както трябва тази тема нямаше да я има....

2661 42
D

Изисквания за подово отглеждане на носачки

Някои можв ли да ми каже каде мога да прочета изискванията за подово отглеждане на носачки...

1463 0