Ферма за бройлери

• D
    moze li nqkoi kolega da spodeli za fermite za broileri,koq firma gi stroi i ot kade vzemat malki pileta i t.n.blagodarq vi predvaritelno
  • Защо се отчайваш толкова та чак да си продаваш фермата-предполагам че не е правена за една година?
  • A
    Ами аз не споря с теб.Ако ме препрочетеш ще видиш, че и аз това казах. А сега за тези, които питат.Предлагам за продан моята ферма.Няма да й искам много-само са си върна кредитите и ипотеката на апартамента. Е, не мога и да не я опиша по-подробно-сандвич-панели-стенни и покривни.Стоманено-бетонена конструкция.Собствен водоизточник,електрифицирана и с възможност за газификация.Напълно оборудвана.Работеща и узаконена.Аха, щях да забравя и оборудвана фуражна кухня.Върху собствена земя 10 дка. Сигурно вече чакате и цената?ОК!Това струва само 350 хил.лв.Желаещи?
  • За съжаление не е песимизъм а жив реализъм.
  • A
    Ей, този песимизъм исках да спестя на повече хора. Нооооооо за съжаление истината е точно такава. Който никога досега не се е занимавал с това-просто да изчака друг удобен момент да си топи главата в л.... [angry] та
  • Ако купуваш всичко загубата е 30-50 стотинки на килограм предадено живо тегло.Как ще ги компенсираш за да има печалба си е твой проблем.
  • Не се занимавай с глупости и то зимата и точно с тези.Имаш ли представа че пилетата се настаняват в помещения с над 30 градуса температура на пода.Има още хиляди уловки дето не ти минават през акъла.Ако не си гледал пилета до сега направо си вътре.Мога да ти кажа точно с колко -при всичко законно и купено
  • Ако си с кредит не се хващай... Пилко Разград работят на ишлеме, но имат изисквания към помещенията. Иначе доставят всичко без оборудването и обзавеждането...получаваш пиленцата, фуражите, ваксините и консултациите...Фуражния им завод е в Павликени в момента обаче цената е страшно висока, така че не съм убеден , че ще ти се върже математиката
  • D
    ok ,az samo se interesuvax ei taka ne sam mislil vse oste da stroq,no blagodarq vse pak
  • A
    ОК- айде питай тогава, ако мога ще отговоря.
  • Защо си пишете на лични , цялата работа на форума се обезсмисля . Сега ако се интересувам и аз от това и аз ли трябва да пиша на лични . Или е по добре да се напише кой какво знае и да е достъпно за всички , каквато е и идеята на един форум.
  • A
    Лошо време си избрал за старт.Направи си хубаво сметката и дано не разчиташ на кредит.Мога да ти дам инфо, ако искаш пиши ми на лични
  • S
    провери в чичо гугъл има доста инфо
  • D
    ot pleven
  • ot koi krai si ti

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Изисквания за отваряне на ферма за Пъдпъдъчи яйца

Здравейте,разполагам с една сграда която мога да стегна и да превърна в ферма за пъдпъдъци...

60 0

Помощ за болен пъдпъдък

Здравейте! Моля, ако някой разбира от лечение на болни пъдпъдъци да ми пише. Имаме един б...

48 0

Инвестиция в птицеферма

Екатерина: Не е от най-добрите инвестиции;)

217 1

Болна кокошка

Здравейте! Имам следният проблем - отглеждам 4 кокошки, колкото за домашна консумация, хра...

315 0

В Ферма за гъски 500кв.м-колко птици мога да се гледат?

вячеслав: 1м2 на една гъска от 4 месяца за родителите . а за малките . до 4 месяца може 0...

369 2