T

Кокошките си ядат яйцата - какво да сторя?

velimirdonchev: режи им главите! има и специални гнездилки с наклонени дъна, но първия вариант е с по до...

17676 4
A

Конверсия на фураж при бройлери

Aberkay: Здравей Адриана, можеш да пробваш на следния мейл: [email protected] Благодаря предв...

1188 4
M

птицевъдство екокошки

ciklopat: Така написано от Вас и Господ не може да ви помогне... За да се придобие представа отгово...

3973 4
I

къде в Пловдив продават инкубатори

mirko_93: E пък можеш да си направиш баща ми на мен ми направи малко инкобаторче за 60 кокоши яйца ,...

4528 3
0

Драги фермери съдействайте да намеря бели пера от всякакви едри птици!

doc: Птицекланица КП - Първомай гр. Първомай Адрес: 4270 Първомай, ул. Александър Стамболи...

1444 3
A

Моля за съвети !

vaso75: Виж сега ти без работници няма да минеш . Поне един пастир за животните ще ти трябва . Моя...

1106 3
P

Отглеждане на животни и птици на общинска земя

adriana: А как си го ползвал до сега? ами да дядо ми от 60-та година гледа крави и овце на тожа...

2016 3
H

ЗЕЛЕНИ ЯЙЦА

Az: https://m.fakti.bg/life/287084-bal-kafav-sin-ili-zelen-eto-ot-kade-idva-cvetat-na-aiceto

4951 3
N

Съвети за отглеждане на бройлери

adriana: След като първата стъпка е премината следват: наличие на свободни пари- еднодневно п...

14689 3
K

Пасищни пилета

AndreyKurtenkov: Krasimirr3, писал си отдавна, дано не ти е минал мерака - реално в момента заради едно вир...

990 3
R

Съвети при отглеждане на малки пилета-бройлери. Ще се радвам ако ми помогнете.

nedelchev7: Идеята е добра и печеливша но има и малко подробности като, помещение или дворно място, н...

2725 3
H

Инкубатор за яйца

hristina55: Намерих, страшно много ви благодаря.

426 3
T

Технолог за птицеферма - помогнете с информация!

nedelchev7: Доколко видях в побликуваното от вас в сайта искате птицеферма за бройлери. Изпратете ми к...

1465 3
S

Масова смърт на животни в Черноморец - помогнете колеги!

Stariat: Одрин ли? При мене у Вакарел най добрата ми юница пипна баш тая болест...... от 6--7 ли...

1978 3