къде в Пловдив продават инкубатори

• I
    Здравейте колеги искам да си купя инкубатор за яйца кажете ми някои знае ли в Пловдив къде продават и някакви кординати ако имате .Или случайно някой колега ако продава инкубатор да ми пише ?
  • M
    E пък можеш да си направиш баща ми на мен ми направи малко инкобаторче за 60 кокоши яйца , много лесно от стар хладилник . Трябва само да си купиш електроника и това е всичко по сложно иначе се слага хоманен тернометър и обикнавени крушки . Брой на крушките се слагат в зависимост от големината на инкобатора . Температурата на кокошите яйца трябва да бъде 37.6 - 37.7 градуса . Още много неща мога да ти кажа на скайпа . бб за сега .
  • I
    знам колега че може да се доставят но повечето не ми вдъхват доверие и искам да го видя на живо.
  • S
    http://www.topobiavi.com/%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%B0%D0%BC%D0%B5-%D0%B8%D0%BD%D0%BA%D1%83%D0%B1%D0%B0%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B8-adno533123.html mogat da ti go dostavqt sus SPIDI

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Мога ли да сложа кокоши и патешки яйца в инкубатора да се люпят заедно?

Здравейте, сдобих се с 12бр. Патешки яйца също така имам и 20бр. Кокоши яйца , та въпросът...

126 0

Изисквания за отваряне на ферма за Пъдпъдъчи яйца

Здравейте,разполагам с една сграда която мога да стегна и да превърна в ферма за пъдпъдъци...

334 0

Помощ за болен пъдпъдък

Здравейте! Моля, ако някой разбира от лечение на болни пъдпъдъци да ми пише. Имаме един б...

117 0

Инвестиция в птицеферма

Екатерина: Не е от най-добрите инвестиции;)

457 1

Болна кокошка

Здравейте! Имам следният проблем - отглеждам 4 кокошки, колкото за домашна консумация, хра...

608 0