I

МИНАЛО И БЪДЕЩЕ НА ТЕХНОЛОГИЯТА ЗА ПРОЛЕТНА СЕИТБА

IvanJIvanov: Грубите сметки за двете съседни ниви ,засяти със пионер PR64LE19 покказа добив от 308кг за...

7509 16
R

Какъв сорт най-ранна царевица да засея?

ttodorov77: Колега не че да съм лош пророк но ако наистина земята не е обработвана 15 години мисля че...

5284 1
K

Отводняване на герен

Имам някоя друга нива,която се наводнява от подпочвени води.Някой има ли опит с модерните...

1707 0
J

Флейковане и Екструдиране на суровините

jilata73: Dimana, който и да стои зад снимката ти, знае че по голямата част от животновъдите не са...

2134 3
4

Какъв сорт царевица да засея тази година?

joro75: Колега пробвай хибридите на Декалб от 4 и 5 група.Няма да съжаляваш.

25932 29
M

Питане за избор на култура за засаждане

martinelli: благодаря за савета колега воопще не се бях сетил да променя заглавието

4127 7
M

Избор на сорт царевица

mertol: Знам, че има вного време, но започнах от сега да разпитвам, защото броените дни минават бъ...

2004 2
K

Как да се предлага и консумира сладка царевица сорт LEGEND F1?

Ivanov_i_brat_my: Вероятно никой не я изкупува, защото тя се бере основно като \"бейби\", когато кочаните са...

9716 7
G

Борба с елени и сърни в царевицата

elpastuh01: Колега, с един електропастир мога да заградя и 300 000(триста хиляди) декара.Просто става...

3348 6
B

Капково напояване на царевица

Slavkov: Едни приятели имаха миналата година царевица на капково напояване и получиха много добри р...

12782 3
P

Търся информация за сладка царевица форте

може ли да ми дадете малко инфо за тоя сорт царевица форте.

1687 0
P

сладка царевица forte или позната като деница

mechtatel: много ранен хибрид с къс вегетационен период 65-70 дни цена за килограм-114лв ето ти и...

4173 1
V

Пичове на Царевицата

joro75: Култука при царевицата не е репродуктивен орган, т.е. не дава нормален плод и поради тази...

2165 5
T

Как се замразява сладка царевица ?

здравейте някой знае ли как се замразява сладка царевица с шумата на кочана или без

3500 0
D

Идентификация на имоти и определяне на площи с GPS Garmin

Krasimir_Metodiev: Здравейте, Можете да изтеглите кратка инструкция за измерването на площи с GPS 72 от наши...

3285 4