Какъв сорт царевица да засея тази година?

• 4
    какъв сорт царевица да засея тази година. KWC, LG, Pioneer. Аз ползвах на пионер ПР37Д25 фао 400 .Не съм много доволен от добива. то на тази суша....... искам да пробвам нещо друго споделете опит кой от какво е доволен
  • J
    Колега пробвай хибридите на Декалб от 4 и 5 група.Няма да съжаляваш.
  • G
    какво ще кажете эа lg3475
  • Z
    ние изкарахме по 1450 кг от PR37N01 регион Добрич все пак сме в добруджа на поливни условия? Без поливане тези добиви дори и в Добруджа не са реални. Около тон - става, като поелеш един път може и 1400. Не сме
  • I
    абе много е добър ниама две мнения
  • V
    ние изкарахме по 1450 кг от PR37N01 регион Добрич все пак сме в добруджа
  • N
    Ивчо и Цецо погледнете какви оферти съм ви изпратил за нашите хибриди, пионерските на много места ги бием по добиви и при нас няма ГМО за разлика от Пионер!
  • C
    колега PR37N01 1300кг регион русе
  • I
    колега ф 73 пионер 900 кг декар регион плевен н 01 950кг декар доволно
  • I
    Дайте мнения моля!Споделете също и за поливна царевица!
  • Z
    питам понеже има колеги с повече земя и са пробвали различни сортове. а с ,, питане до цариград се стига" Продвай Декалб 4014 и 4964 добивите са добри, но трябва и допълнителни пръскания с листно торене
  • S
    Искате ли по висок добив?С доказаното качество на птичата тор www.ecoreltd.com производство на органична тор насипно за листно подхранване и гранула за основно торене.тел. 0884799337 ПРЕДИМСТВА НА ПРОДУКТА - минералните торове,както и композитните се усвояват от растенията с 30-40 процента т.е. при съдържание на полезни елементи(N , Ph, Ka) 20 % ше се усвоят не повече от 7-8%,а в съшото време предлагания от нас продукт се усвоява от растенията 100 %.Действието на минералните торове е краткосрочно,действието на нашия продукт е дългосрочно.При използването на минерални торове се образуват химични съединия , които са вредни,а понякога и опасни за здравето на човека.При нашия тор няма този проблем Приятелю, нищо лично към теб, но ставаш банален с тая реклама.Няма тема в която да не си я пуснал. Има си раздел за тая работа.
  • V
    Искате ли по висок добив?С доказаното качество на птичата тор www.ecoreltd.com производство на органична тор насипно за листно подхранване и гранула за основно торене.тел. 0884799337 ПРЕДИМСТВА НА ПРОДУКТА - минералните торове,както и композитните се усвояват от растенията с 30-40 процента т.е. при съдържание на полезни елементи(N , Ph, Ka) 20 % ше се усвоят не повече от 7-8%,а в съшото време предлагания от нас продукт се усвоява от растенията 100 %.Действието на минералните торове е краткосрочно,действието на нашия продукт е дългосрочно.При използването на минерални торове се образуват химични съединия , които са вредни,а понякога и опасни за здравето на човека.При нашия тор няма този проблем
  • N
    Здравейте на всички! Аз предлагам да пробвате от нашите хибриди от Нови Сад, имаме 9 вида царевични хибриди които се представят отлично в много райони на страната. За повече информация може винаги да се обърнете към мен. Поздрави на всички и успех!
  • M
    PR36V52 - 760 кг. през 2012 година на неполивни условия, но при 4 000 - 4 100 бройки семена в декар. Не забравяйте, че гъстотата на сеитбата е основна за добави при различните климатични условия. през 2013 г. добива е под тон пак при 4 000 бройки в декар същия сорт и 20 кг. редово торене. Същия сорт при 7000-8000 бройки с 35-40 кг. редово торене мина добив от 1400 кг. през 2013 година. Всичко е относително, никой не знае дали ще завалят потопи точно когато трябва за да заложи на гъста сеитба и много хранене.
  • C
    na kws Amanda pusna 2012g-780kg/dk

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Сеялка

Колеги каква пролетна сеялка да избера irtem или kurt

53 0

Сеитба на царевица

joker70: когато рече господ да те храни не пита чий син си - ако има влага и торец , няма проблем

355 1

Каква е тази болест или неприятел

masterbol: Моля колеги кажете какво е това ? Гледам из нета и на мен ми прилича на северен листен при...

295 1

Цена на Царевицата 2018г

georgievis: В Силистра царевица от 850-1200кг. Влага 12.5 цена зърнени храни 270лв. Аз ожънах на 910кг...

6230 13

Царевица реколта 2017, добиви-цена

фермер: 250 лв на тон преди месец фактурурах 550 кг от дка търновско, доста слабо ама такъв беше с...

4120 6