S

Цена на ЦАРЕВИЦА- 2013 и цена на силаж от царевица

Здравейте, пишете моля за това каква информаци имате за цените на царевицата реколта...

167 0
V

Как се отглежда царевица?

Търся съвет от компетенти хора в тази област. Имам свободно място да засадя царевица и и...

1438 0
F

Сериозен проблем ли е сушенето след прибиране при поливна царевица?

Здравейте колеги, Мисля от следващата стопанска година да засея царевица, която възнамеря...

938 0
E

Уточнете и нерафинирано слънчогледово масло с налична

ние сме доставчици на слънчогледово масло. на много добра цена, ние сме били доставя от 19...

113 0
M

Mistral ekstra i Kasper 55 при царевица

След като се пръска царевицата възможно ли е да има посиняване и при културата ??

1467 0
P

сладка царевица forte или позната като деница

mechtatel: много ранен хибрид с къс вегетационен период 65-70 дни цена за килограм-114лв ето ти и...

4169 1
N

Сладка Царевица Сортове и Борси на едро

jzt78: Здрасти колега,аз сях на 06.04.2012 сега смятам към 10.04.2013 преди дъжда който се очаква...

6332 3
K

Отводняване на герен

Имам някоя друга нива,която се наводнява от подпочвени води.Някой има ли опит с модерните...

1706 0
J

Флейковане и Екструдиране на суровините

jilata73: Dimana, който и да стои зад снимката ти, знае че по голямата част от животновъдите не са...

2132 3
M

Питане за избор на култура за засаждане

martinelli: благодаря за савета колега воопще не се бях сетил да променя заглавието

4122 7
M

Избор на сорт царевица

mertol: Знам, че има вного време, но започнах от сега да разпитвам, защото броените дни минават бъ...

2002 2
K

Как да се предлага и консумира сладка царевица сорт LEGEND F1?

Ivanov_i_brat_my: Вероятно никой не я изкупува, защото тя се бере основно като \"бейби\", когато кочаните са...

9703 7
P

Търся информация за сладка царевица форте

може ли да ми дадете малко инфо за тоя сорт царевица форте.

1684 0
V

Пичове на Царевицата

joro75: Култука при царевицата не е репродуктивен орган, т.е. не дава нормален плод и поради тази...

2161 5
A

Направа на царевичен силаж

naso: Здравей колега, Ако може да оставиш един телефон да се видим за силажната царевица. Аз съ...

8829 26