търговия със зайци

• C
    интересувам се от развитието на бизнесът със зайци в българия.който може да помогне с информация къде се изкопува заешко месо в българия и дали е печелившо гледането на зайци
  • A
    Аз лично не се засягам, въпреки че се споменава моето име. Не се засягам защото в предните два поста освен предположение друго не виждам. За рандеман от 73,33% си е направо мечта (лекичко си послъгнал с има няма 10%). За цената също ми се струва, че не сте много сигурни, поне аз мога само да си мечтая за подобна цена и бъдете сигурен, че ако има подобно нещо веднага ще дам цена от 4,8 лв за кг ж.т. Сега ще ви замоля да направите нова калкулация при цена от 7лв и рандеман от 65%. След това сметнете и малко транспортни разходи, пакетиране, кашониране, етикиране нали все пак трябва да има вид нещото което е тъй ценно за вас. Готов съм да ви дам и на двамта телефоните и контактите които имам и да ви предоставя на вас този печеливш бизнес. Можете да се свържете с мен като намерите удобен за вас начин в моят профил. За разлика от вас аз никога не съм се криел, нито тук нито където и да е било. Пешко, разбирам защо са ти грешни сметките, та ти на 3х3,8 не можеш да намериш резултата. За твое сведение е равно на 11,4лв
  • Данчо,много си прав човече!Как им се връзват нещата на зайцевъдите при цена 3,80лв просто не знам като се има предвид,че при заек тежащ 3кг той взима 12,40 цена ,а най ефтината гранула е около 0,72 лв на кило и то не се знае със какво качество,а господин прекупвача продава готовият заек на верига магазини на цена от 9лв килограм и закланият заек му се плаща на цена 19,80лв,защото един 3килограмов заек излиза чисто към 2,2кг .Та разликата между този дето се вре в бърбонките и хвърля смъртнос при зайците около 15процента и този дето само препродава е следната ,единият печели в най добрият случай до 2лв от заек а другият 7.4лв е вторият плаща максимум 1лв на бройка на някой ром да му ги коли.Та приятели разликата от 2лв до 6.40лв как ви се струва?За това е прав Данчо не им давайте пройзведено то от вас на тези смешно ниски цени .Защото един зайцевъд ,овчар,кравар или какъвто и да е животновът знае ,че при животните няма събота и неделя няма празник и почивка ,а ежедневно си сред тях животинките.Ако не съм прав или засегнал някой ,аз се извинявам предварително.
  • И тази година ли ще си давате зайците на спекуланти ,прекупвачи и други подобни играчи на цената от преди две години ? Как изобщо питате за исе молите да Ви ги купят на 3-3,80лв че и Вие да ги занесете. Толкова ли се набутахте. Не разбирам логиката всичко наоколо е с хвърчащи нагоре цени , а тук едва ли не със сълзи на очи " Къде да ти ги доставя за 3,80. Ей за това сме на този хал. Не стга че не мислим на пред ,ами изобщо не мислим. Още лятото ще ни оскубят отново с тока . Само за една година кво стана с горивата, а застраховките на колите и т.н. Зайчари. Пълна трагедия. Двама -трима като Върбанов,Бляхов и сие , Ви правят на маймуни . Вземете се в ръце и за тези мижави пари не им лижете задниците. Яжте зайци,произвеждайте и продавайте колкото можете сами. Тея прекупвачи да се молят и да се радват като им дадете. Стоката е Ваша и цената трябва да е. Иначе само дърадонките за нас. Вижте какви цени готвят овчарите, млекопроизводителите ,а те и квоти имат и субсидии. Сега ще гракнат прекупвачите ама нищо. Поне за семинарите се готвят да оберат и подлъжат отново само регистрирани фермери. Нов бардак със стаари к...ви. И опашката на осран заек ви е много. Като сте големи зайцевъди, що не гледате поне 500 зайки? Тръгнал да купуват срещу измислени гранули или да чакаш за парите си докато ги препродадът. Ами другите смешници от разните сайтове за зайчари ) освен ако не са същите и да ти правят интервенция) дето купуват на 3-3,50? Пускайте обяви и залейте нета както те го правят с цена която искате за труда си. НЕ на прекупвачи и търгаши. Зайцевъдството е като охльо -бохльо въдството . Айде псувайте сега ,м.... Ви!
  • Някой да знае от къде мога да си купя зайци от породата Веселина.
  • От Русенска област съм и искам да направя малък бизнес ! Изкупувате ли зайци и от къде сте ?
  • [podkup] [podkup] [podkup] [podkup]
  • go g.Varbanov e zapitvaneto.BLAGODARA pretvaritelno
  • kade se namira tocno tvoata ferma.Vkoe selo bese to.Kakvo kolicestvo minimom trabva da badi.Za cenata razbrah 3.80l/kg.Az sam ot gr.Sevlievo GSM886271920
  • a ima li nqkade galeriq da se ka4vat snimki da se gledat i tam da se davat komentari kolegi ?
  • werwreqwr
  • neznam az gi gledam za krasota kato galabite za tova gi razvajdam a za merak a ne za kolene
  • za men li stava vapros?
  • N
    Разбрах,и аз се извинявам
  • Niki74,сори колега това се отнасяше за ники на предната страница много тьпо расьждение,а иначе дьржавен и практичен изпит са ми на зайцевьдство,отглеждам от 15 години,подьржам около 25 майки и сьм доволен
  • N
    Kol40.Имам един въпрос към теб.От колко време гледаш зайци,не само даги гледаш аа да отглеждаш [:duel:]

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Земеделска земя и цената й

Здравейте, Решил съм да купя земеделска земя с инвестиционна цел - да я отдавам. Им...

180 0

коронавирусът и земеделието

Стефан: Какво правим със земеделските базари пазари и т.н.? ? Тази възможност за реализиране на пр...

356 5

Цена на лавандулата

Здравейте,колеги! Нека коментираме цената на лавандуловото масло за тази година.Някой от...

930 0

Ориентировъчна цена на лавандулово масло през 2016 г?

: Здравейте, Изкупувам лавандулово масло за износ. При интерес от ваша страна ще се радв...

1597 2