Земеделска земя и цената й

• P
    Здравейте, Решил съм да купя земеделска земя с инвестиционна цел - да я отдавам. Имам оферта за 12 дка земя 3та категория, намираща се около Генерал Тошево на цена 2500 за дка. Според продавача рентата, която се изплаща е около 90/100 лева и тези 12 дка са с договор за рента до 2023. Доста съм бос в сферата на земеделските земи и не знам за какво да гледам и проверявам. Не знам и от какво да се пазя. Дали някой може да ме посъветва набързо за какво да се оглеждам и дали изобщо тази оферта е добра. Първоначално ми се стори, че 2500 е скъпо, но май е нормална цена.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

коронавирусът и земеделието

Стефан: Какво правим със земеделските базари пазари и т.н.? ? Тази възможност за реализиране на пр...

320 5

Цена на лавандулата

Здравейте,колеги! Нека коментираме цената на лавандуловото масло за тази година.Някой от...

852 0

Ориентировъчна цена на лавандулово масло през 2016 г?

: Здравейте, Изкупувам лавандулово масло за износ. При интерес от ваша страна ще се радв...

1552 2

Цена на ечемик 2016г.

trinitybg: "цената е около 230-235 лв за тон" - регион В.Търново http://www.fermer.bg/%D1%80%D1%...

7938 14