търговия със зайци

• C
    интересувам се от развитието на бизнесът със зайци в българия.който може да помогне с информация къде се изкопува заешко месо в българия и дали е печелившо гледането на зайци
  • T
    На мен си мерна тази обява, дони ви свърши работа: Изкупувам зайци - живо тегло - 3.80 лв/кг.Николай Николаев - 089 796 81 30 Цената ми се струва по висока от тук коментираните. Обявата от средата на декември. Успех [:hat:]
  • “Меком” АД изкупува зайци от частни и местни производители в България и Румъния Силистра Индустриална зона запад тел: 086/812 345 ; Борислав Борисов e-mail: [email protected] тел: 086 / 812 345
  • колега едва ли ще ти е новина, ако ти кажа че зайци изкупуват в село Деветаки Ловешко..? Ти от кой район си? За миналия месец чух цена около 1,80 лв.-2,00 лв./кг. Криза е няма как ... ето координати на шефа, който изкупува, най-добре се договаряй за цени, аз не знам дали тези които споменавам са достоверни , но това чух от колеги. Ето телефона, успех 06924/5462 0889630027

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Земеделска земя и цената й

Здравейте, Решил съм да купя земеделска земя с инвестиционна цел - да я отдавам. Им...

180 0

коронавирусът и земеделието

Стефан: Какво правим със земеделските базари пазари и т.н.? ? Тази възможност за реализиране на пр...

356 5

Цена на лавандулата

Здравейте,колеги! Нека коментираме цената на лавандуловото масло за тази година.Някой от...

930 0

Ориентировъчна цена на лавандулово масло през 2016 г?

: Здравейте, Изкупувам лавандулово масло за износ. При интерес от ваша страна ще се радв...

1597 2