Минимални земеделски площи по програма Млад фелмер - зърнени култури

• I
    Мисля да кандидатствам по програмата млад фермер за отглеждане на зърнени култури (пшеница,царевица и слънчоглед).Да ви попитам горе долу колко декара ще трябва да отглеждам във края на програмта.
  • G
    Е ако други арендатори са взели под аренда за 8-10 год цялата околия ко праим?
  • P
    с две думи трябва да имаш около хиляда декара за да стигнеш максималния размер
  • I
    Мисля да кандидатствам по програмата млад фермер за отглеждане на зърнени култури (пшеница,царевица и слънчоглед).Да ви попитам горе долу колко декара ще трябва да отглеждам във края на програмта. Здравей, в края на 5-тата година за слънчогледа трябва да имаш около 800 дка, за царевицата около 530 дка. Не мога да ти ги сметна точно, че съм на телефон.При нужда от помощ за проекта, можеш да ми пишеш тук или направо на 0885 271 540. Поздрави

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Годжи бери

Здравейте на всички! Наскоро ми попадна имот, който е засаден с 50 дка годжи бери и 72 дк...

163 0

Въпроси, въпроси, въпроси......

отговор: Наистина не искам да ти чупя хатъра, но ако тръгнеш да се занимаваш с това което си си нау...

199 2

Изграждане дестилерия за лавандула

distilleryKK: Проектиране, доставка и монтаж на дестилерии за етерични масла. Моля потърсете ни на 08989...

25401 3

мярка 6.3

gonzo79: на 29 07 -1250

1583703 4208

Хладилна база за плодове и зеленчуци - заслъжава ли си инвестицията?

izhel: Когато са налице парите, лесно се изгражда. Въпросът е в осигуряването на пазара и качеств...

3809 3