K

Зеленото Бъдеще-Пауловниа

evkalipt: Ами няма и да видиш -нали някой трябва да зариби простолюдието "За мен най-лошото...

3811 11
K

Някой занимавал ли се е с производство на култивирана мащерка?

Stoyan82: Здрасти , писах и аз една подобна тема ,но никой не отговори . Не знам защо ,но никой не...

1901 1
T

засяване 10 дка лавандула

IASEN: Здравей, опитай тук http://nationalsoils.com/ На мен ми помогнаха много Знаят каво т...

2970 1
J

маточина

маточина

27 0
P

Култивирана шипка

Има ли реална алтернатива за тютюнопроизводителите? Независимо от песимистичните прогнози...

4397 0
D

За билките - трабузан

sveti_eva: Бабини зъби ги има почти нарвсякъде ,но рядко се употребява за лечение...аз съм я ползвала...

2318 2
C
17366 8
D

Къде да разположа пчелите на посева

Lazarov: Аз на тази теория не вярвам, пчелите не са глупави съмнявам се да предпочетат да летят по-...

1167 3
N

Belladonna - производство и пазар

velimirdonchev: дъщеря ми се нуждаеше навремето от екстрат от беладона и внасях от гърция. това означава,...

1536 2
P

Бял трън

Здравейте, интересувам се от бял трън. Моля някой ако има налични количества да ми пише...

1295 0
P

отглеждане на мента

sersemche: За ментата трябва да съобразиш много неща.Трябва да имаш осигурено напояване/много влаголю...

13526 6
A

моля за съвети

Може би темата ми не е за тук но бих искал да ми дадете съвет каква вид билка да засея на...

735 0
M

Отглеждане на невен

: zdr kakvo stana ot kade si nameri semena za nevena ako ne e taina i kakva e cetana im za d...

4257 3
R

Търся семе за лайка

ESAGRA: аз имам 0887000650

2942 4
S

цена на кориандър 2011

ektelion: Ниска е - 70+. Аз няма да продавам - да стои по-добре, това си е обир.

630 1