засяване 10 дка лавандула

• T
    Здравейте, колеги! Абсолютно нов съм в попрището земеделие, но твърдо съм решил да се занимавам със земеделие и в частност лавандула. Имам около 10 дка в района на Панагюрище, който съм решил да засея с лавандула. Поразгледах информация в сайта и обяви на колеги, предлагащи разсад, но все пак искам да попитам някой неща :\r\n1) кой сорт лавандула да избера? доста са и не знам кой е \"най-добър\"\r\n2) как трябва да започна като процедура преди засаждането - колко пъти се оре предварително земята, взема ли се проби от нея, торове ?\r\n3) ще се радвам на всякакви контакти на хора, който имат възможност да помогнат и с кординати или опит в тази сфера, всяка информация ще ми е от полза!\r\n\r\nПоздрави!
  • I
    Здравей, опитай тук http://nationalsoils.com/ На мен ми помогнаха много Знаят каво трябва да се направи. ето и тел 0887 92 50 32 - ако не бъркам

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта