P

Изкупуван лавандулово масло!

здравей! изкупувам лавандулово масло на 65лв/килограма телефон за контакт 0894653595 Петър...

72 0
M

Актуална цена на лавандулата за 2014-та година

petricha: здравей! изкупувам лавандулово масло на 65лв/килограма телефон за контакт 0894653595 Петър...

1709 1
E

Споделете опит относно семена за разсад шипки

proba: Здравейте! Искам да попитам ако сега сложа семена за разсад шипки ще станат ли и кога ще с...

1407 1
I

Тънкости при отглеждането на годжи бери

gang_starr_: това нещо е като "троскот" като го завъдиш и няма отвъждане. Само ще си похабиш земята.

3053 3
D

Въпрос относно маслодайна казанлъшка роза по морето?

Здравейте може ли някой дами даде съвет възможно ли е да се отглежда казанлъшка роза по че...

900 0
D

джинджифил

georgigg: В Кауфланд има

50 1
M

Билки или друга култура за междуредията?

zahopop: Не рискувай с шипки,съжалявам,колега ara58.Защо точно билки?Аз пробвах с картофи в междуре...

2101 3
F

Шипкова градина - помогнете със съвети, колеги?!?

Biocultures: Ако смятате да не отделяте време за обработка, шипката е добър вариант. Все пак помислете...

2648 2
B

Жълт кантарион - отглеждане и пазар

emil: Ами за жълтия кантарион едва ли ще намериш пазар.Билката е много хубава и полезна,но както...

7064 2
A

Информация относно провеждането на Семинар в Свищов

Здравейте,колеги.Чух ,че ще има семинар на 2 февруари в Свищов.Някой знае ли къде точно ще...

952 0
T

Стевия семена

Dilber: Това добре,но я ми помогни да намеря литература за производство на стевия Можем да ви п...

3677 3
E

На какво се дължи лавандула да съхне?

izhel: Има и друга причина, макар и рядко. Това е дейността на сляпото куче и къртицата, особено...

7918 2
B

Жълт кантарион

bobsan4e: Здравей, аз засадих тази година един декар, но далеч от селото. Ще ти излезнат сметките са...

1761 1