Отглеждане на невен

• M
    Здравейте дами и господа, аз съм нов в това начинание и искам да се занимавам допълнително с това т.е. с отглеждане на невен! Искам да науча от вас заслужава ли си това начинание и от къде от Русе и региона мога да си закупя семе или разсад?! Щесим ви много благодарен за вашите безценни съвети!!! Поздрави
  • zdr kakvo stana ot kade si nameri semena za nevena ako ne e taina i kakva e cetana im za dekar emeli:[email protected]
  • M
    Свързах се с няколко големи фирми в България и разбрах че не търгуват с Невен и се дръпнах от тая идея да отглеждам, както е казал човека в предишния пост, ще се чудя ко да го правя после!
  • V
    без да съм специалист според мен невенът се сее от семена. ако мислиш да го гледаш за удоволствие 10 м2 добре ако мислиш да изкарваш пари измисли какво ще го правиш.семена можеш да си купиш от всеки цветарски магазин.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Цени на етерични масла 2020г.

Даниел Георгиев: Бихте ли ми казали евентуални цени за : Лавандулово масло , масло от безсмъртниче, римска...

508 2

Коноп

Една: Къде се намира земята?

377 2

Първа година на Лавандула

1: През първата година нашата лавандула я подрязвахме 3-4 пъти още във фаза бутонизация. Спор...

1276 4

Цена лавандулово масло 2019

масло 2019: Търсенето на масло не е намаляло. Напротив- истерията е още по голяма. Цена от 150 лв/кг е...

33863 34

бял трън

Mihail_Zl: Мисля че "Костов и Хубчев" ООД - Карлово изкупуват, така че може да говориш с тях за услов...

753 1