Зеленото Бъдеще-Пауловниа

• K
    Мислим ли за бъдещето на нашите деца и за природата ни ? \r\n
  • E
    Ами няма и да видиш -нали някой трябва да зариби простолюдието "За мен най-лошото в България, е чудесното наслаждение, което имат тук хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата." (13.12.1881) К. Иречек
  • K
    Еи трай па ти да не видиш Big Dick от зад.
  • B
    Ами няма и да видиш -нали някой трябва да зариби простолюдието
  • E
    Изобщо не се прихваща лесно! А и от доста години го има по нашите земи.Едно възрастно дърво "произвежда" няколко десетки милиона семена годишно. Та за пореден път питам - къде са неизбродимите гори от Пауловния в БГ???
  • S
    аз също съм чел доста за тая прословута пауловния, и ПИТАМ, след като толкова лесно се размножава и се прихваща без проблем и от семена, какво става със околните масиви, и дали няма да се напълнят целите землища и дворове на хората?
  • K
    Мераклия човек
  • A
    Ами колеги мисля с дървесината която излезе да си подхранвам котлите за оранжерийте през есента и пролетта.
  • K
    Ще прави голяма гора колегата,току па виж някое животно влезе вътре,че почнаха да се крият в миши дупки в това оране и голота
  • E
    И защо трябва да са само на полето? Има място и в населените места и около тях!
  • K
    Браво Колко фиданки ще насадиш
  • A
    Мислим колежке , вече имам фиданки на 1 година, тази пролет ще са на полето!

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта