P

Размисли и страсти ( относто изказванията на Найденов и Танева на срещата с НАЗ )

massey: В момента в България има един единствен преоритет и той е да се строят магистрали друго пр...

1063 2
P

Ценовата политика на Профинанс Консулт Д ЕООД продажба на касови апарати

Касови апарати на най-добри цени.Евтини фискални устройства от Профинанс Консулт Д ЕООД....

31 0
S

Планът за разорението на България

sveti_eva: http://www.imadrugpat.org/matrix.3.pdf Нямам коментар-без думи съм

1060 1
P

Избори 2013: Кунева предлага безвъзмездно земя за обработване

lubomir_s: Популизъм приятели! За голяма част в земеделието /евросубсиидите/ е вината нейна!Госпожата...

2641 5
P

БЛАГОДАРСКО за всички управляващи !!!

doraa_1974: А може би в учебниците по история след години ще пише,че при управлението на правителствот...

1600 1
D

Продажбата земи от ДПФ

velimirdonchev: предполагам все така маломерни от по 7-800 до 1000 декара?

5138 10
P

НЯМА ДА ИМА НАЦИОНАЛНИ ДОПЛАЩАНИЯ ЗА ЗЪРНОПРОИЗВОДИТЕЛИТЕ !

diana_kirova: Съгласна съм с г- н Борисов ,само при положение че търговците на торове , препарати и...

950 1
N

до всички животновъди неполучили субсидии за пасища

dandi: От няколко дни в сайта на ДФЗ са пуснали уведомителни писма.Оказва че в Родопите не само ч...

4100 1
M

Калинка на народен съд

metsanat: Немота да се съглася с теб. Все едно да сме благодарни , че въобще е стигнала до съд. от...

1472 2
C

път през имота

mimoo: Koлега--викай някой твой приятел с багер-ископай един ров даим преградиш пътя и така ,ако...

6412 27
M

Въпрос към животновъдите за Държавните животновъдни институти

min4o_praznikov: Чичо Пенчо какво ще кажеш да се приватизират и БАН,БНБ,Училища,Детски градини,Болници и пр...

757 8
P

СТАЧКА

principessamaya: Nikakvi... vseki e zaet da skladirva za zimata i na nikoi ne mu e do sta4ka...

11267 70
I

Как отразиха Събора на овцевъдите в Арбанаси, повечето т.нар. медии

koko_88: Абе какво се занимаваш с тез новинарчета,тегли им една,нали си искара празника весело,музи...

683 3
P

\\\"преоритетен \\\" сектор-Земеделия

Здравейте исках да споделя своето ВЪЗХИЩЕНИЕ от това каква загриженост блика от власт имащ...

992 0
M

Честит 8 март дами !!!

vankov4: И от мен чеситит празник.

3326 24