M

Награда за млад фермер!!!! Това според мен е пълна измама.

velimirdonchev: по такива постове можеш да съдиш! нали!

1605 19
D

СТАЧКА - да подкрепим гърците

: кви са тия приказки че гърците ебават нашта икономика колко ебават нашата толко и тяхната...

1093 22
K

интервю с М.Найденов за хляба и цената му

: може да е доктор но се вживява като технолог т.е.от това от което нищо не разбира. [:duel:...

920 3
Z

Протест против данъчната политика на ГЕРБ

Колеги земеделски производители -физически лица и тютюнопроизводители ,на 06.02.2011 годин...

954 0
A

кражби на дръвчета бадем в гр.Стралджа

danchev: Андоне,каде си сял тези дръвчета,как са ги извадили?Пазач няма ли там.Дано ги хванеш ,и [g...

1368 2
I

мандрите отказват да изкупуват млякото

: като не искаш да те трови някой- прави си от твойто бе. Аз си правя от мойто и което ми ос...

4391 69
M

Какво ли става с Калинчето?

: Като сте я закахърили поне й съберете някой лев, че след такова падане ще боли доста.

994 11
Y

протест на животновъдите от страната

metsanat: Ще се жалват по късно, то нали хляба ще стане поне 1.10, и то какъв хляб, пълен с набухват...

2695 36
N

Да помогнем на mirko_93

velimirdonchev: абе хора ставате смешни с едно хлапе,нито ви е на годините нито на акъла. вие го псувате к...

36 52
Z

Празници

: Весел празник пожелавам на всички зем. производители, които днес празнуват циганската нава...

1730 30
I

Резултати от трите работни срещи по ГМО

: у нас всичко се потули и всички млъкнаха. Вицекраля на България е доволен от неговите лаке...

1685 25
B

Ексшефката на “Земеделие” фалшифицирала диплома?

metsanat: Това са пълни глупости! На никого не е пречела, тъкмо обратното клепала е наляво и надясно...

791 12
V

ЧЕСТИТ 8-МИ ДЕКЕМВРИ

КОЛЕГИ, ЧЕСТИТ ПРАЗНИК. ДНЕС Е ДЕН НА СВОБОДАТА НА ДУХА. НА ВЕЧНАТА МЛАДОСТ НЕЗАВИСИМО ОТ...

967 0
S

животновъд - това НЕ звучи гордо.....

metsanat: Това е и така и не съвсем така, все пак трябва да имаш някакви познания за бранша.

1685 11
S

смяна на ръководството на ДФЗ

: http://www.afera.bg/index.php?option=com_content&task=view&id=13579&Itemid=33

1037 3