L

Изграждане на поливна система - как да си направя?

ipsystems: може със автоматични пръскали, предполагам че няма да вреди на дръвчетата освен ако не ги...

4930 8
A

Информационна система за оранжерия?

Здравейте. Искам да попитам собственици на малки стопанства дали имат интрес към монитори...

1105 0
I

Откъде да взема мулчер под наем?

Uslugivt: Аз мога да ви оигуря подходящият шредер под наем, телефона ми е 0889177737, ако наистина и...

6321 4
T

Мулчер от Земтех ООД.

Tedi_1995: ???

204 1
M

Проблеми при настойка на шредер Zanon

Боян: Здравейте, имам няколко въпроса свързани с мулчера и Т150. Ако е удобно обадете ми се 089...

6965 11
B

Съвет за използване на бензинов тример като свредел за дупки

lupo_93: Много са му оборотите за свредел.

3665 2
E

Смяна на собственост на фадрома регистрирана в КАТ

Injenerna_misal: Има 2 варианта, отиваш до кат и питаш каква е процедурата, втория вариант е сваляш номера...

1969 1
E

Смяна на собственост на фадрома регистрирана в КАТ

Здр. колеги искам да попитам да ли съм задължен да закарам фадромата до КАТ за смяна на со...

191 0
S

Избор на GPS показващ реални граници на нивите

IASEN: И аз се бях запътил да си купувам GPS, на инвестицията ми се видя твърда голяма. Позаинтер...

19928 10
P

Съвет за шредер и мулчер за малогабаритен трактор ( 30 к.с. )

ivanov62: Това е твоя шредер, виж първия модел от табличката http://kioti.tractor.bg/%D0%BF%D1%80...

5458 2
R

Мога ли сам да си направя фадрома?

ivanfena: Идеята ми е че можеш да модифицираш нещо готово .По сложно е тепърва да проектираш машина....

1420 5
N

Проблем с хидравликата на фадрома Сандерсон 525

Injenerna_misal: Имаш ли цилиндри в задната част на стрелата, като на тази снимка? Ако имаш то маркучите...

3930 3
F
3681 0
K

Как да настроя резачка за сено?

musssiii: Здравеи колега.Зависи каквае точно резачката.Може би трябва да обърнеш внимание на ножа ил...

2723 3