Мога ли сам да си направя фадрома?

• R
    колеги мисла да си права една малка фандромка и искам двигатела да е от зад и задвижванета също немие ясно как ще се пасне скоростната кутия с моста мерси предварително
  • I
    Идеята ми е че можеш да модифицираш нещо готово .По сложно е тепърва да проектираш машина. Двигател скоросна дефиринциали от какво ще свалиш кола камион трактор.А и друго фадромата щом искаш да ринеш трябва да има добро сцепление ако е лека едва ли ще ти върши работа
  • R
    колега имах предвит да си направя фандрома с която даси чиста кошарите и оборите но немие ясно как ще пасне скоростната кутия с задвижващия мост ....
  • I
    Не ли по лесно да вземеш едно юмз за 1500лева и да го направиш на фадрома.Няма да ти излезе по евтино дори да вземаш матерял от скрапа по 1 лев килото . Ако не ти се копува фадромно устроиство мога да ти покажа как да си направиш но матерялите пак ще са 500-800лева + работата
  • R
    добре кажи ако знаеш по конкретно по въпроса ми ??
  • N
    можеш ама не знам колко можеш да работиш с него

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта