Каталог за Claas Markant 60

Blagovesta: Здравейте имам балировачка Class маркант 60.От дясната страна върже,от лявата не .Ако няк...

144 1

Колеги помогнете за проблем с балирачка New Holland 265

Пламен: И аз имам същия проблем от дясната страна ту върже, ту не и ми казаха, че възелът, ако е о...

2809 5

Дизелов двигател за БЧС

Иво: Здравеите колеги търся дизелов двигател с ляво въртене за косачка

24082 14

Споделете мнения относно проблем с бензинов тример(коса)

Тотьо Тотев: На тримера ми сами се вдигат оборотите.На какво може да се дължи?

34766 18

Проблем с преса на К-454--- съвети

Николай: Здравейте колеги имам голям проблем с балипресата форшит к454 слагам нова игла на празен х...

16406 30

Още мнения за италианските косачки БЧС ( BCS )

данчо: най здравият двигател, ламбардини ,7 години го карам с масло 10 v 40 .прес тези години вед...

74257 22

Бензинов тример - не пали

Здравейте. Тример китаец не иска да запали. Налях му в цилиндъра бензин запалва като го из...

151 0

Питане за бензинова градинска косачка

4-и тактова косачка за райгас (с двигател 3.5 к.с ,с EURO 5) колко масло трябва да гори ад...

60 0

Защо мотофрезата ми пуши?

Julien: Dnes I moqta freza napravi problem kudi ot kum aspuha I maslo izhvurlq it aspuha Suvet...

8610 7

Ремонт на роторна косачка

petar: kolegi imam problem s dalgata os i kuhia val kak se montirat i regolirat che otkachih blag...

3400 2

Проблем с бензинова градинска косачка.

Блажо: Здрасти! Аз имам същия проблем с моята косачка. И не мога да разбера как тя сама ли си дав...

14518 4

ПОЛСКА ИЛИ ТУРСКА РОТОРНА КОСОЧКА

КОЛЕГИ ДАЙТЕ СЪВЕТ КАКВА КОСАЧКА ДА СИ КУПЯ ЗА ТРАКТОР 25 КОНЯ?

174 0

БЧС клуб България

Калин Вълчев: Здравей колега тази пролет ми престои покупка на косачка БЧС - четириколка и аз се бях нас...

1964 3

Ръководство или Католог за Форшрит 454

Теодор: Здравейте колеги имам нужда от книгата с ръководството на форшрит454. Ще съм благодарен ак...

11498 13

Проблем с Джон Диър 342А

Здравейте, имаме проблем със сламопреса Джон Диър 342А, буксува шнека на подбирача. Натегн...

167 0