P

Бензинова коса Daewoo -шпулата не се сваля

eri: Пробвай да стегне първо малко..реално блокирате една шайба.между шпулата и редукторчето..н...

226 2
K

Балеровачка John Deere 550

Здравейте, колеги имам проблем с боксувянето от 2вете страни на предпоследните колани им...

412 0
P

Моля за съвет относно моторна коса

Здравейте, наскоро засадих 700кв.м овошки и ми трябва моторна коса , ето и машините на кои...

401 0
V

Колеги помогнете за проблем с балирачка New Holland 265

Пламен Добридинев: Забравих 0876525840

3581 10
S

Още мнения за италианските косачки БЧС ( BCS )

Гост: Възможна ли е смяната на бензинов с дизелов двигател на косачка бчс?

76125 23
A

Сламопреса Маркант 50 някой може ли да я ремонтира?

Пламен Добридинев: Колега преди 10 години изпатих от същия търговец със същите гаранции с Ню Холанд 376 бали...

10590 13
H

Мнение за балирачка John Deere 550

Пламен Добридинев: ЮМЗ може ли да работи с нея

5316 12

Бензинова косачка и пушек.

Здравейте! Предварително се извинявам,ако някъде някой вече е пускал такава тема. Имам бен...

245 0
V

Центровка при сенокосачка BCS

Радослав: Колеги трябва ми центровка за двигател акме дизел

4689 5
D

Защо мотофрезата ми пуши?

Петър: Здравейте, имам проблем с фрезата. Сменихме и днес маслото, но я препълнихме. В следствие...

12391 9
M

Споделете мнения относно проблем с бензинов тример(коса)

Веселин Димитров: Здравейте, Когато кося с косачката около 5-10 мин. Започва да трепери и изгасва, след 3-4...

45123 26
A

Инструкции за балировачка Claas Markant 50

Николай: Здравейте имам проблем със сламопреса claas markant 51 дясната човка има луфт ляво дясно и...

6398 8
C

Проблем с бензинова градинска косачка.

Георги Добрев: Здравейте колеги Имам тревокосачка hecht 41s започна да работи на пресекулки и спря. Отво...

18612 5
M

ПОЛСКА ИЛИ ТУРСКА РОТОРНА КОСОЧКА

Вили: И аз се интересувам за прекачване към Т25А за косене на орехи. Даже незная кое е по добре-...

487 1
K

Спешно ми трябва съвет за рулон преса John Deere 590

Данаил Иванов: Добър вечер! Искам да попитам,ако някой има, ръководство на български език, за балеровачк...

4238 8