Сламопреса Маркант 50 някой може ли да я ремонтира?

• A
    Взех я нова от Аграр Геомит в с. Труд върза 60 бали и се счупи и то слама съм връзвал изкриви люлката прескочи веригата строши иглите званях им на тия да доидат да си я оправят те с еправат на луди гаранцията 6 месеца е само лъжа и измама! Сега търся някой да я настрой качествено ако знае някой кой може да ми помогне ще съм му много благодарен!
  • В
    0897950563. ОБАДДИСЕ
  • I
    Нашата фирма господин ''gruio'' ,на вас не е продавала никога сламопреса. Ако имате някакви претенции ви посочвам телефон за вразка: 0888 567 263. Ако имате желание посочете вашия телефон. Ние се уверихме че това е не лоялна игра от конкуренцията !
  • G
    Здравейте колеги,преди 3год си купих балирка Claas Markant 51 от Аграр Геомит с. Труд и съм много доволен,направил съм 50000 бали и имам скасани само 20,защото сезала е боклук. Много съм доволен от тази фирма,имат части за всяка машина и цените са приемливи.
  • A
    Все още несъм намерил кой да ми я ремонтира! Няма ли някой разбиращ?
  • S
    stava 3 godini kakto mi q reguliraha osven sezal i gres ne i lsagam ni6to ....mnogo sam dovolen no 6te q prodavam za da si kupq po golqma ot su6tata marka >>>6tom tro6i igli zna4i ima suprotivlenie i tam trqbva da se oburne vnimanie po aparatite i t.n
  • A
    Obadi mi se..... 0898 649441.... Ve4er kum 8 4asa
  • A
    Игли имам аз се опитвах да изправям люлката ама пак не иска да връзва троши иглите от Елин Пелин съм
  • A
    obqsni kakvo i e to4no.....Kupi si igli i 6te ti kaja kak da q opravi6. Otkude be6e....Sofiq mai
  • A
    obqsni kakvo i e to4no.....Kupi si igli i 6te ti kaja kak da q opravi6. Otkude be6e....Sofiq mai
  • S
    Е.Хубава си я свършил .То да не е кафеварка.Ще ти я направи някой,ама ще ти струва пари.трябва да се пазим,братле ,от търговците
  • A
    Те не ми издадоха дори фактура
  • S
    съди ги тия цървули.мръсни шарлатани

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Бензинов тример - не пали

Здравейте. Тример китаец не иска да запали. Налях му в цилиндъра бензин запалва като го из...

192 0

Питане за бензинова градинска косачка

4-и тактова косачка за райгас (с двигател 3.5 к.с ,с EURO 5) колко масло трябва да гори ад...

73 0

ПОЛСКА ИЛИ ТУРСКА РОТОРНА КОСОЧКА

КОЛЕГИ ДАЙТЕ СЪВЕТ КАКВА КОСАЧКА ДА СИ КУПЯ ЗА ТРАКТОР 25 КОНЯ?

196 0

Проблем с Джон Диър 342А

Здравейте, имаме проблем със сламопреса Джон Диър 342А, буксува шнека на подбирача. Натегн...

180 0

Каталог за Claas Markant 60

Blagovesta: Здравейте имам балировачка Class маркант 60.От дясната страна върже,от лявата не .Ако няк...

160 1