Мнение за балирачка John Deere 550

• H
    Колеги купихме въпросната балирачка но не стигнахме да я ползваме, защото късно я взехме но както и да е. Въпроса ми е как ви се струва балирачката, някакви препоръки за нея, може ли да балира при наклон ? Благодаря предварително
  • К
    Колеги купих ролонна сламопреса Джон Диър 550 със кой сезал дебелина балира най добре.
  • H
    Колеги дойде време да балираме, помагайте как се връзват балите с сезал,че нещо не ми е ясно
  • H
    Перфектна ми се вижда Само дето тва дето се слага в трактора за какво служи освен да казва кога е готова балата, че ния такова нямаме
  • H
    А някой ми каза, че не могат да балират при наклон ?? Което е странно и никак не ми се вярва
  • R
    8500лв я взехме наща.
  • I
    При мен има ел.двигателче с редуктор което определя колко навивки сезал да навие на балата по принцип при балиране не слизаш от трактора но понякога се налага ако нещо сезала се заплете.На каква цена вървят сега гледам че много варират от 7000-12000лв.
  • R
    Ширината е около 120см-130 см.Може да връзва автоматично или механично ,когато оператора желае.Няма връзващ апарат,а е чрез хидравличен цилиндър и намотава 2 сезала едновременно
  • I
    Диаметър 1,30-1,80 . колега а колко са широки?Връзващия апарат какъв е електрически или механичен?
  • R
    Колеги, миналата година закупихме такава балирачка и тази година работихме с нея. Балирачката според мен е много добра може да се регулира големината на балата от 130см до 183см, както и самото стягане на балите. Балирали сме с нея слама и царевичак масата на балите средно е около 300кг- 350кг.
  • I
    Колега и на мен ми е интересно някои да сподели мнение за John Deere 550 .интересува ме наи вече размера на балата и колко тежи

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Проблем с Джон Диър 342А

Здравейте, имаме проблем със сламопреса Джон Диър 342А, буксува шнека на подбирача. Натегн...

77 0

Каталог за Claas Markant 60

Здравейте, трябва ми каталог на резервните части за сламопреса Клас Маркант 60. Ако някой...

79 0

Специализирани сервизи

Не използвайте така наречения оторизиран сервиз Аделина 1016 ЕООД. На 12.05, около 11 часа...

126 0

Дълги бали от John Deere 342A

иво: колега би трябвало да е от врътката за размера на балите.ако ти са износени зъбчетата и ка...

246 1