Колеги помогнете за проблем с балирачка New Holland 265

• V
    Здравейте колеги! Купих си балирачка New Holland 265 преди около 2-3 години и така от тогава на сам ни побърка. Ту връзва -ту не връзва викахме майстори но нямаше ефект. Сега положението е следното - като е много тънък откоса за балиране - връзва идеално, като е малко по-дебел веднага отвръзва и то не много дебел средна дебелина - хваща само единия сезал да го върже без другия, но това го прави само от дясната страна, от лявата това лято не е отвързала нито една. Ако някои ми помогне с проблема ще съм много благодарен .
  • ķ
    колега имах този проблем аз съм с 366 имах счупени контри в коша при което позволява сеното да дава откат назат при одтегляне на буталото при което несе получава възел прегледай и поправи този проблем ако го имаш
  • М
    Колеги аз сам с 366 имах го тоя проблем самоцче с левия сезал и то само като я гресирвах го прави бутнах тук там и се оправи за посаветване званете 0878989200 ако мога да помогна
  • V
    Е явно за съжаление няма кои да ми помогне по този проблем
  • M
    Същата е диагнозата и при нас нов внос New Holand 370 HD от тази година отначало работеше супер после както при колегата почнаха номерата ........ майстори центровки ако някой е имал подобен проблем да сподели

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

ПОЛСКА ИЛИ ТУРСКА РОТОРНА КОСОЧКА

КОЛЕГИ ДАЙТЕ СЪВЕТ КАКВА КОСАЧКА ДА СИ КУПЯ ЗА ТРАКТОР 25 КОНЯ?

41 0

Проблем с Джон Диър 342А

Здравейте, имаме проблем със сламопреса Джон Диър 342А, буксува шнека на подбирача. Натегн...

93 0

Каталог за Claas Markant 60

Здравейте, трябва ми каталог на резервните части за сламопреса Клас Маркант 60. Ако някой...

87 0

Специализирани сервизи

Не използвайте така наречения оторизиран сервиз Аделина 1016 ЕООД. На 12.05, около 11 часа...

138 0