D

Запитване за египетски карбамид

asenvarbanov: Владимирчо се научи на кирилица, сега остава да си оправи и страницата в часта контакти. Щ...

8834 13
P

Биоторове за пшеница

diditxd: Ако желаете да увеличите продукцията и да побрите качеството на почвата в дългосрочен план...

1577 1
V

Торене на пшеница

PlamenPetkov: Благодарим за подадените сигнали. Взети са мерки по отстраняване на рекламното съдържание...

1597 4
R

КОГА ДА ЗАПОЧНЕ ПРОЛЕТНОТО ТОРЕНЕ

vladimir4o: Искате ли по висок добив?С доказаното качество на птичата тор www.ecoreltd.com производств...

80249 166
I

Торене на слънчоглед

Здравейте Колеги, искам да попитам тези които имат опит с отглеждането на слънчоглед, как...

1038 0
P

А при пшеницата -есенно торене ?

triplex: Грешно ли е така както го правим ние, и не се усвоява правилно или?

5285 16
D

Есенно торене на рапица ?

vladimir4o: Искате ли по висок добив?С доказаното качество на птичата тор www.ecoreltd.com производств...

3194 6
A

листен тор Кристалон мнения

ANDREEV: приложението му върху слънчоглед и царевица.При какви норми го прилагаш и резултата от нег...

3744 2
E

Предсеитбено торене на пшеница

deano0303: Що да съм луд?? И аз съм торил с моноамониев фосфат,ко му е лошото на MPS са, Какви добив...

32329 25
D

сухо вещества

djanfezov: Става дума за един експеримент и затова прекаленото наличие на азот не е чак такъв проблем...

597 4
M

Листни торове при слънчоглед !

simeon86: Колеги,ще съм ви благодарен, ако споделите опита си с листни торове при слънчогледа! Има л...

23628 35
_

Започнахте ли торенето на есенниците?

: Знаете ли какви трябва да бъдат торовите норми за есенния кориандър?

5516 30
E

Как да преценя, дали пшеницата има нужда от подхранване?

izhel: Първите признаци са по-светлия цвят на посева и по0слабия растеж. Впоследствие с напредван...

472 1
M

Калиево торене при слънчоглед !

Колеги, използвате ли калиеви торове при слънчогледа ? Ако някои използва ще се радвам...

885 0
S

С какъв тор мислите да торите пшеницата?

: Троен суперфосфат е с цена 640лв.-без ддс.

834 8