Запитване за египетски карбамид

• D
    Здравейте колеги. Някои от вас използвал ли е египетски карбамид и ако е какви са ви наблюденията.
  • A
    Владимирчо се научи на кирилица, сега остава да си оправи и страницата в часта контакти. Що за фирма където има само мейл и мобилен телефон? Такива обикновено са фирми фантоми.
  • M
    а колко килограма се хвърля на декар карбамид
  • V
    Искате ли по висок добив?С доказаното качество на птичата тор www.ecoreltd.com производство на органична тор насипно за листно подхранване и гранула за основно торене.тел. 0884799337 ПРЕДИМСТВА НА ПРОДУКТА - минералните торове,както и композитните се усвояват от растенията с 30-40 процента т.е. при съдържание на полезни елементи(N , Ph, Ka) 20 % ше се усвоят не повече от 7-8%,а в съшото време предлагания от нас продукт се усвоява от растенията 100 %.Действието на минералните торове е краткосрочно,действието на нашия продукт е дългосрочно.При използването на минерални торове се образуват химични съединия , които са вредни,а понякога и опасни за здравето на човека.При нашия тор няма този проблем
  • N
    Владко,сине-ако ще се рекламираш въобще-пробвай с кирилица...мушморок малък...
  • V
    ima po dobro reshenia organi4na tor ot kokoshki www.ecoreltd.com karbamida ili se izpariava ili zaminava v podpo4veni vodi , a organi4nata tor se usvoiava 100% i regulira PH na po4vata
  • S
    И аз искам оферта за карбамид.
  • S
    kolega izprati i na men cenite na karbamida
  • G
    Може ли да ми изпратите цени И как така декември-януари - пак някой не е челн стандартите за добри земеделски практики
  • N
    Колеги египетски карбамид добар ли е за Ечемик или Пшеница???? благодаря. Добър е, и се тори с него през Декември или Януари най-късно. Ако имате интерес може да Ви дам цени. Поздрави!
  • K
    Колеги египетски карбамид добар ли е за Ечемик или Пшеница???? благодаря.
  • S
    Много е добър, но съм го ползвал при слънчоглед, растенията се побъркват, изключително стабилна гранула, но ще се изкажат и по компетентни от мен, как действа при житните...
  • T
    колега и аз днес го получих на лято ще видим резултата надявам се да е добър !поздрави

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

течен азотен тор /uan при слънчоглед и пшеница

колеги споделете технология за внасяне на уан при слънчоглед и пшеница. може ли в 5-6 двой...

1228 0

Торене с карбамид

lupo_93: Темата я има във форума

2869 2

Торене на слънчоглед след сеитба

htz180limited: Колеги,някой влизал ли е да тори с торачката слънчоглед след сеитба,с амониева?Има ли изо...

5178 7

Торене на слънчоглед 2016 - технология

DTT13: Аз използвам следната технология: При сейба 15-17кг.Yara Mila Complex с торовнасяне на се...

3885 2