P

Стига с тия глупости за БИО, в България няма такова нещо!

htz180limited: Точно... на баба и дядо и като набара дядо ми от шкафа с препаратите и като пръска и ме е...

2345 5
H

Ортокарта

: Какво можем да използваме от него? Има ли го на БГ, че с английския сме скарани?

1174 5
S

Агресивни кокошки към нови обитатели в кокошарника

Лети: Послушай Димитър

6669 5
D

Непознати кучета ядат зайците ни

maxaffey2: Здрасти, безопасен начин за залавяне не знам, но можеш да им вземеш един спрей за самоо...

2942 5
B

Роторна косачка за мотофреза - мнения

Пешо: Здравей колега, за моята мотофреза си взех косачка- дискова на марка Ruris. Това е румънск...

27295 5
K

Препоръки при закупуване на ножици за стригане на овце

smile2006: http://alfavet.bg/Оборудване_за_ферми_2/Овцевъдство/продукт_Ножица_за_стригане_на_овце_234...

9473 5
D

Въпрос за хидравлично управление на трактор ЮМЗ

danielm: До преди 3 дни работече перфектно а сега като дойде крайното положение на бутилката воланъ...

9343 5
V

преброяване на земеделските стопанства

: Цялата работа е \"шменти капели\" както казват някои.Защото регистрираните земеделски прои...

1039 5
D

Наета земя в реални граници 2013-2014

iovkito: Голяма част от полетата ми си бяха в реални граници , но една малка част не бяха. На спора...

1790 4
Z

Яретата ми умират, колеги, моля ви, помагайте!

doc: Да, ваксинирам ги редовно, но тук не виждам признаци на ентеротоксемия./////и аз мисля...

2905 4
L

ТИХА НОЩ,СВЯТА НОЩ....

mariana: ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ

518 4
K

Къде в София да си направя регистрация като ЗП?

Tea: Търсиш правилния адвокат? Искаш да получиш правна консултация онлайн?Пиши на имейл:holidei...

1526 4
C

Неприятели по люцерната - дайте съвет

htz180limited: ko q praqt taq amonieva.qdat li q. Ядат я! И то много.Надуват се като балони.Сложи таре...

3047 4
_

Колеги дайте съвет за наранено животно - юница

kurti: И ние имахме такъв случай кравата не стана 7-8 дни и я заколихме.Може да има що изкълчено...

3238 4