Неприятели по люцерната - дайте съвет

• C
    Колеги помагайте.с какво да напръскам люцерната против овце.коне.кози.пробвах с добро към хората но нестава....благодарен съм към всеки който ми даде съвет.
  • H
    ko q praqt taq amonieva.qdat li q. Ядат я! И то много.Надуват се като балони.Сложи тарелки със силитра.Като не става с добро така става.Електропастир се слага на пасища където има животни на които мястото им е на тези пасища ,а не се загражда всеки имот ,в който някой кретен е решил ,че ще си пасе овцете.Слагай силитра и край с мъките ти.
  • C
    ko q praqt taq amonieva.qdat li q.
  • N
    амониева селитра на купчини, много я обичат, доколкото за ел. пастира всеки може да го среже умишлено....
  • E
    Сложи си електропастир и няма да имаш проблеми.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Земя - насъждения и сеитба - въпрос

Здравейте бъдещи колеги. Въпросът ми е с какво да засадя и посея 4.5 декара земя до която...

1500 0

Измръзване на лоза

marinov55: Не се притеснявай градинарю,затова защото ще ти мине! Ако беше сътворена толкова елемента...

2568 1

Питане за подходящо растение

proba: Джанка от костилки! Виж някъде във форума обсъждахме Жив плет

1843 6

Да се обединим всички сектори!!!

bogdangenov: Какво обединение визираш по-точно? принципно обединение, в НПО прганизация, в агро партия?...

1507 2