Въпрос за хидравлично управление на трактор ЮМЗ

• D
    Kolegi napravih si hidrasvlichno upravlenie na umz to s hidravli4na butilka i razpredelitel , no sled tva vidqh 4e oborotite na volana sa 4 ama mnogo leki puk . Moje li nqkak da se namalqt
  • D
    До преди 3 дни работече перфектно а сега като дойде крайното положение на бутилката воланът не спира да се върти . Някой ще ме светне ли че нещо не ми се връзва
  • D
    Всъщност колега два дни го карах по цял ден и усетих че не е много защтото оборотите са 4 от лява мъртва точка да дясна мъртва точка иначе помпата и цилиндъра са 6 работят добре
  • S
    Кормилна помпа .Колега тя е от мотокар и значи трябва да сменя кормилната помпа. Така ли? Препоръчвам за смяна цилиндъра (бутилката) понеже тя е по евтиния вариант за закуване на нова част ! Ако имаш друга помпа (кормилна) с по-малък дебит може да сложиш нея .
  • D
    Кормилна помпа .Колега тя е от мотокар и значи трябва да сменя кормилната помпа. Така ли?
  • S
    Приятелю , опитай се да пишеш на кирилица ! А относно запитването ти - най-вероятно цилиндъра ти е с голям диаметър и затова се получават такива аномалии ! Сложи по-малък по диаметър цилиндър , но гледай да не е голяма разликата , че при транспорт със по - тежък и обемист инвентар ще имаш проблем с "хващането" на пътя ! Пиши най добре какъв разпределител имаш (орбитрол или кормилна помпа може да им викат при вас) и от какво ти е цилиндъра ! Може и други колеги да помогнат с мнение , но ако пишеш на кирилица !

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Проблем с мухи

Привет, Съседите ни гледат животни, има много изпражнения и по земята им. Ние живеем в...

40 0

Радио комуникация в тракторите

Здравейте колеги! От известно време си мечтая да си обурудвам тракторите с радио станции з...

147 0

Неприятели по люцерната - дайте съвет

elpastuh01: Сложи си електропастир и няма да имаш проблеми.

2934 4

Земя - насъждения и сеитба - въпрос

Здравейте бъдещи колеги. Въпросът ми е с какво да засадя и посея 4.5 декара земя до която...

1655 0

Измръзване на лоза

marinov55: Не се притеснявай градинарю,затова защото ще ти мине! Ако беше сътворена толкова елемента...

2672 1