M

Колеги, къде да занеса доилна техника за ремонт?

tossdobrich: Фирмата ни извършва ремонт на доилна техника-ремонт статор и ротор,нови лопатки,нова мазит...

1273 2
T

ЧНГ 2013 !

ivanko: na vsi4ki da e 4estita.

1207 3
I

Помощ на един новак - съвети за малко стопанство

apofis11: много бързаш и май ще фалираш бързо????????ако толкова много ти се сади--без първата годин...

11118 29
K

анализи на качеството в селското стопанство

kolega: Първите инструменти NIR са разработени използвайки дължината на вълната на филтър, прило...

1049 1
S

Изкуствени ливади-балансиране при направа на микс за тях

zdravko74: Ливади или пасища ? Ако е за косене няма смисъл .. ,по добре е люцерната .Семената на тре...

1914 6
G

Консултация за изграждане на жива ограда

Колеги може ли да ми кажете кой е най добрия начин на изграждане на жива ограда и с какви...

200 0
P

ЧЕСТИТ НИКУЛДЕН

schneler: Благодаря .На адашите здраве и весело изкарване на празника

616 1
S

Изложение животновъдство - Сливен 2012

Chotov_1962: От Сливен се тръгва по пътя за Нова Загора. Минава се кв.Речица и моста над р.Тунджа - сле...

3479 6
I

Как да раздвижа блокирал двигател на ЮМЗ, който от дълго време е неработещ?

ivanfena: Колеги някои знае ли каде са набити серините номера на рама и двигател на МТЗ-то

15336 13
G

Как се разплащате на трактористи и комбайнери?

Tanko: Tanko peykov e nay dobriq kombainer s jondiier v chirpan

27982 19
H

321 и може ли да се кандидаства за футболно игрище?

Ivo: http://www.5strike.com/bg/invitation/bylink/55513 - тук ще намерите полезна информация

11171 6
M

Хайде всички в \\\\\\\"Село мое\\\\\\\"!

zmej_bg: Идеята ти е супер! Ще се включа при първа възможност и се надявам,че ще има смисъл!

78 4
K

Съвет за създаване на овощна градина

Мирослав: Здравейте имам на село към 1 декар двор мога ли да си направя мини овощна градина със чере...

54444 17
A

Подпомагане на земеделски производители

alex123: Целта ми е да събера някой лев и да си помогна за в бъдеще.Да кандидатствам по програма и...

6456 4
M

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК - 24 МАЙ!

Marin: Върви народе възродени...

1563 10