Зайци

Колеги с каква ваксина ваксинирате, зайците, че в селото започнаха да умират. Или дайте с...

409 0

Търся зайцевъди по мярка 6.1-био 2014/2020

Привет колеги.Ние отглеждаме зайци и кандидатсвахме по марка 6,1 през 2015год. Бяхме вписа...

672 1

Умряха ми зайчета на 10 дни

Здравейте! Имаме малки зайчета-6 на брой (Белгийски великани),родиха се на 6 ти , живи и з...

615 0

Заек - очна инфекция

Здравейте, имам домашен заек, на който едното око започна да сълзи. Предписаха ми капки Ци...

693 0
V

Пазар за зайци

: Боримес изкупуваха зайци.

2699 1
V

Пазар за зайци

Здравейте, колеги искам да попитам дали някой знае някъде в Русе и региона да изкупуват за...

975 0
A

Топче на гушата на зайче

Теодора: Здравейте, зайчето ми почина… забелязахме , че е имало синьо топче при дупето с големината...

1384 1
M

проблем с окото на заека

tsankova: Заека ти е на течение или имаш много влага или амоняк в помещението, . Внимавай с препарат...

3678 1
R

хранене

здравейте искам да попитам колко храна отива за белгийски великан на месец благодаря пре...

1247 0
U

зайци

952.2: Към по-горното, 89лв. осигуровки.

2204 7
R

как да регистрирам ферма за зайци

здравейте колеги искам да регистрирам зайцеферма как и къде става това и ако може да ми...

1785 0
V

ZAICI

agra: НЯМА СМИСЪЛ. ПРОБВАЙ НЕЩО ДРУГО. НАПРИМЕР : ДА ЧЕТЕШ. УСПЕХ

1565 1
B

Зайци

Stiliyan: И аз се интересувах миналата година, но не успях да намеря. В момента си търся прекупвач н...

2214 1
F

Проблем с очите на зайците

Peshak: мисля, че е най-добре да се косултираш с ветеринар. Да не е някаква инфекция? Виж да не пъ...

14300 1
I

Зайка не се разгонва

Здравейте, имам зайка, която роди 6 дни преждевременно 11 зайчета и всички бяха мъртви. На...

6432 0