D

Миксоматоза по зайците

Blaz: При мен вълната беше от Юли до Август 2014 г., имах около 60% смъртност при отглежданите в...

3611 2
C

Колибактериоза при зайците

jivandi: Аз използвам микс от байкокс-1мл.на 1л.вода и колитеравет/колитетравет/ 1гр.на 1л.во...

3145 1
C

Проблем със зайк-а

Привет на фермер.бг Искам да споделя моят проблем със една от зайките която имам. Преди...

81 0
I

Свободно отглеждане на заек

zax1973: Има хора, които отглеждат зайците си свободно в двора - дори нямат къщички, а си копаят ду...

8298 5
V

Проблем със заек

rosicakostova85: zdraveite nova sum vuv foryma.imam mujkizaek belgiiski velikan na 11 meseca.otna4alo rabot...

3263 5
M

Има ли значение при заплождане на зайци с роднинска връзка

Mokria: Може но не трябва да се прекалява. По добре качествен роднина за баща от колкото не качест...

2710 1
D
1195 0
Z

Кога женските зайци са готови за заплождане?

petityyy_94: Здравейте, може ли някой да ми каже кога се разгонват за първи път зайците

33716 14
G

Споделете типове хранене при зайци за угояване

vaskos31: Здрасти, Направих си сам извода, че за да се угои един заек то трябва да си има различна...

2205 2
B

Кажете някое лекарствено средство за лекуване охапано от комар при зайци

Blaz: Ясно ми е, че ножа е лека за тая болест, ама мислех, че има вариант за някакво облекчение....

4768 5
V

Може ли съвет за една зайкиня?

vaskos31: Благодаря за съвета, засега не съм я местил в друга клетка, започна на свиква.

1600 2
I

Питане относно проблем със зайче

asenvarbanov: Извинявам, се. Грешката е моя, че вместо възпаление в главата съм написал в мозака, а това...

4438 4
Z

Съвети относно отглеждане на зайци на открито

jivandi: Аз имах глупоста да направя такова отглеждане на зайци и в резултат напълних гората...

8894 6
G

Съвети при оглеждане на зайци

jivandi: Минималният срок е една седмица,за да свикне зайката с него.Ако го сложиш по-рано н...

1673 3
G

Въпрос относно клетка за зайци

jivandi: Размера на клетката зависи от породата на зайците.При породите за месо площа на клетк...

1250 1