N

Колеги, споделете съвети и препоръки при изграждане на ферма за зайци

Ivanov_i_brat_my: Сам си си написал отговора - Пий си бирата и далече от всяка дейност, завършваща на "...

3533 6
M

Пазар на заешко месо и документи

Споделете колеги какви документи се изискват за да мога да предлагам заешкото месо по мага...

2454 0
V

Имам проблем с болна зайка - помогнете

denyo: Сигурно късно се включвам, но няколко пъти ни се е случвало заек да му е червено окото, кл...

2240 1
E

Как да науча малки зайци да пият от поилка

denyo: Да добавя, че в стопанство където е имало вече чума, малките е добре да се ваксинират на 3...

7221 6
D

Агресивни мъжки зайчета - съвети за решаване на проблема

Mokria: Като станат полово зрели и се скопяват. Аз съм имал скопени, за щастие - професионално из...

2863 4
S

Проблем със зайче - загуби почти всичката козина за 1 ден

ivoangelov: На мен ми се беше случило същото но с голяма зайка ходих във ветеринарна аптека и ми дадо...

1368 3
H

лекарства

Лекувах зайците по схема против подуване без никъкъв резултат лекарствата са негодни не по...

271 0
V

Съвети за заплождане на зайка

vani4ka88: blagodaria za suveta mujkia ne padna na strani no chuh neshto kato cvurchene nadiavam se d...

2249 2
I

Има ли фирми, които изкупуват зайци?

hristogrigorov: И какви са подробностите?

3351 2
F

Проблем ли е ако има пуснати зайци по земята в едно помещение?

ghost: Няма да има проблем стига преграда да е плътна, а не като ограда за коне.

2127 1
Z

Зайкиня закъснява с раждането - помогнете със съвет колеги

zaeka234: Не зайката още не е родила вече 36-ти ден! :(

2709 2
M

Въпрос относно регистрация на животновъден обект

adriana: Ето тук е истинската Наредба http://lex.bg/laws/ldoc/2135525777 Не пише в град или с...

1918 1
S

Какво подпомагане може да получи една зайцеферма?

asenvarbanov: Подпомагането по скоро е никакво поради липса на действаща асоциация. Асоциация има, но ня...

1358 1
G

Кога е най-удачното време за поставяне на ваксина за миксоматоза?

asenvarbanov: Времето за ваксинация е момента преди излизането на мухи и комари, тоест сега. Ваксината е...

3994 2
E

Проблем със зайка - съвети

hristogrigorov: такива дето се магарясват ги слагам да си почиват в тавата покрити с фолио

1652 1