U

зайци

952.2: Към по-горното, 89лв. осигуровки.

2204 7
R

хранене

здравейте искам да попитам колко храна отива за белгийски великан на месец благодаря пре...

1247 0
R

как да регистрирам ферма за зайци

здравейте колеги искам да регистрирам зайцеферма как и къде става това и ако може да ми...

1785 0
V

ZAICI

agra: НЯМА СМИСЪЛ. ПРОБВАЙ НЕЩО ДРУГО. НАПРИМЕР : ДА ЧЕТЕШ. УСПЕХ

1565 1
F

Проблем с очите на зайците

Peshak: мисля, че е най-добре да се косултираш с ветеринар. Да не е някаква инфекция? Виж да не пъ...

14300 1
I

Зайка не се разгонва

Здравейте, имам зайка, която роди 6 дни преждевременно 11 зайчета и всички бяха мъртви. На...

6432 0
G

Съвети при заплождане на зайката

ani: бих искала да попитам как да разгоня великан от 2 дни е при нас мога ли поне да пробвам ....

15101 8
G

Какви са европейските изисквания за зайчарници?

Здравейте! Искам да ви попитам какви са европейските изисквания за зайчарници. Материал,...

1454 0
F

Клетки за зайци

Здравейте колеги. Някой да продава метални клетки за зайци или да знаете някой да продава....

1830 0
J

Купувам зайци

Купувам количества зайци 1 кг до 1200 г живо тегло 6 лв .Може живи може и замразени целит...

139 0
Z

Каква е цената на прясно заклан заек

zaiobaio: Мерси! Аз сега поразгледах в нета и видях, че има предложения за 5лв/кг. живо тегло. Като...

4116 2
B

Болна/куца майка зайка - помогнете колеги!

asenvarbanov: Чума- няма оправия. Другият път ваксинация с Рабивак-3

4394 1
S

Проблем! Зайките ми си изяждат малките - помогнете със съвети!

sofiaanim: Мерси, ще почета и ще видя дали ще се оправи проблема. Сега се постопли и имам вече няколк...

8718 3
N

Споделете рецепта за гранулиране на фураж

Martin32: Колега аз успях да намера тази рецепта за подрастващи : люцерново брашно 25%,ечемик 15%,пш...

2272 1
Z

Зайка прави гнездо много рано. Какво означава това?

hristogrigorov: Тази книга е АЛМАНАХА на зайцевъда. И сега кой ще черпи?

1999 5