S

Проблем със заек - парализа

Йоана Механджийска: Здравейте хора, От снощи заекът ми тепери .. Какво да правя?

6163 5
G

Проблем със зайката ми

Angel: Здравеите имам де майки заки които са заплодени но се чудя те са в една огромна клетка пит...

32972 33
Z
55794 22

Заек - очна инфекция

Здравейте, имам домашен заек, на който едното око започна да сълзи. Предписаха ми капки Ци...

684 0
S

Съвети за отглеждане на зайци в района на София/Костинброд

Васко: Колега аз.сьм сьщо безден.гледаш ли още зайци?

1928 2
V

Пазар за зайци

Здравейте, колеги искам да попитам дали някой знае някъде в Русе и региона да изкупуват за...

971 0
V

Пазар за зайци

: Боримес изкупуваха зайци.

2671 1
Z

Как да разбера дали е бременна зайката?

Исмет: Добър ден имам заек белгийски великан как мога да разбера дали е бремена недава да пипам к...

11840 8
A

Споделете мнения относно качество и цени на гранули (Североизточна България)

sertan: Kakви гранули бре? Гранулират се една камара прахообразни продукти - фуражи, торове, гори...

1537 2
N

Спешно продавам зайци от лично стопанство

Продавам зайци с цел ликвидиране на лично стопанство. Моля, който желае да ги закупи да пи...

488 0
F

Къде има пазар за живо месо на зайци в Русе и района?

Lyubo79: Да колега има в Русе фирма БОРИМЕС

2137 3
W

Място за отглеждане на зайци - съвети

Димитров: Дядо ми отглеждаше 1000 овце и 1000 зайци.И като ходеше в планината с овцете,ходеха и з...

37161 31
R

Агресивен женски заек - помагайте ...

Неизвестна: Аз също имам женска. Взех я на 5 месеца от зоомагазин. На 21.07.2018 прави 1 месец при мен...

7497 6
M

проблем с окото на заека

tsankova: Заека ти е на течение или имаш много влага или амоняк в помещението, . Внимавай с препарат...

3652 1
B

Зайци

Stiliyan: И аз се интересувах миналата година, но не успях да намеря. В момента си търся прекупвач н...

2213 1