R

Помогнете със съвет относно гледане на зайци - имам проблем

Teoretika: Можете да приложите следната рецепта за замяна на млякото: 25 мл. хомогенезирано пълномасл...

1987 2
S

Проблем с малки зайчета - дайте съвет!

Teoretika: Колега, касае се най-вероятно за колибактериоза. Третирай майката в продължение на 4-5 дни...

1845 1
S

Проблем с майка зайкиня при разплода - споделете коментари!

veskosi88: на теб е поне една а на мен от 6 котила нито едно,зайките ги разхвърлят и ги газят,не знан...

1775 2
G

Имам проблем със зайчетата - помогнете!

georgi36233: мерси на вси4ки за измразване да изклу4им гледам ги на закрито .зна4и наи вероятно е да е...

1751 3
M

Проблем при майки зайкини и техните малки

smile2006: Няма трети шанс коляй от тази зайка майка няма да излезе.

2793 2
9

Методи за отглеждане на зайци на Михайлов и клетки Раббитакс - дайте информация!

9rota: Тези са подобни и мисля че не са толкова сложни за изработка.В руските и украинските форум...

8511 2
M

Храна за зайци

Kostadin1313: Е ти нали се мислиш за нормален-Каде е тогава проблема.И аз едно време като 22-23 годишен...

4620 8
D

Дайте съвети при проблеми с уголемяването на гушата при зайци !

Diqn: Явно ще търся ветеринар ... все пак мерси !

5885 4
Z

Как и с какво да храня зайците

Mokria: Като че ли най обичат клони от черница.Моите това лято почти само на тях изкараха ,даже им...

3009 3
Z

зайчета, къде да ги реализираме като готов продукт

zatiki: Съгласен сам с Djem Успех и от мен

2837 2
A

към животновъдите Селекция

BUDIN: Представители на WWSires - Америка и на CRV - Холандия са Българска Пасторална Компания О...

3614 38
I

Има ли премахване на гъгрици в ечeмика, безопасно за зайци?

Kostadin1313: В земеделските аптеки има едни хапчета който са точно за тази работа.Слага се по 1 хапче н...

2284 1
N

Пазар за зайци за малки количества

Kostadin1313: Пазар се намира за всяка стока.Зависи от цената,качеството и още някой ПОДРОБНОСТИ.

2840 1
E

Хранителен режим за зайци на около 60 дни

sherry: Здравейте , имам малки зайци на около 60 дни , въпросът ми е какъв хранителен режим да им...

2431 1
M

Кръстосване на зайци

sherry: Размери: ширина-25 см дължина-50см разстояние на отворите-1см quote>Решетка за зайцефе...

23106 23