H

Мярка 112 от новия прием - подаване на заявления по мярка 214

panagro: прочети си договора. аз мисля че има срок до третата година да кандидатстваш за био, но не...

9303 5
I

Споделете съвети с какви култури да стартирам в земеделието?

businessplan: Не мога да разбера обаче защо искаш да е целогодишно?! По принцип земеделието си е сезонна...

3830 5
G

Изграждане на ферма за пъдпъдъци - моля за мнения и препоръки!

BLOT: здр колега а можели да каже6 какви са изискваниата за мярка млад фермер говора за патпадъц...

11165 5
H

Първи стъпки в земеделието. Съвети при изграждане на Орехова градина

gan4o: ореха не е претенциозен към почвите при добро първоначално торене и последващо поливане и...

3044 5
R

Помогнете със съвет относно избор на култура и стартиране на бизнес.

baraban4oskt: "най-лесно да получа евросупсидии" Даааа.... Не се захващай ,моля те...

1990 5
J

Съвет за кандидатстване по програма млад фермер

iv: Здравейте, мога да ви помогна с кандидатстването по програма млад фермер. Можете да се св...

3761 5
I

Въпроси свързани с реализацията на бизнес план и инвестиции във ферма

nedelchev7: Здравейте, За създаването на животновъдна ферма е необходимо да имате идеен проект. Този...

3110 5
C

Изграждане на ферма за охлюви

cvetkooo: благодаря но не съм в България пък и има още бая време докато започна просто събирам инфо...

4562 5
B

каква е ползата. членуването в генофондовете

burhan_77: подновявахме договорите слагаха номера пак пари

1130 5
G

Споделете съвети и личен опит при стартиране в животновъдството

htz180limited: Освен нормативната база проучи и пазарите за всяко.За съжаление сегашната обстановка не е...

4425 4
A

Дилема между създаване на черешова или сливова градина - дайте съвети и мнения!

alex123: todorov имам възможност част от продукцията да я суша и съхраня за по дълго време.Пласиран...

1841 4
R
3070 4
D

Какви са първите стъпки при кандидатстване по Мярка 112?

BLOT: Здравейте, занимаваме се с разработване на проекти по ПРСР. Можем да окажем съдействие и з...

2730 4
F

Съвети за първоначално засаждане и инвестиции в земеделска земя

iv: Засади 15 дка пипер и 15 дка картоф.Пипера иска гледане, но е доста добре като доходност.\...

5797 4
N

Съвети за стопанство на млад фермер

Camon_rail: И колко е тази членска такса

1443 4